Із 1 січня в Україні урізали соціальні норми на електроенергію

До прикладу, у Хусті є 5 з половиною тисяч одержувачів, а на обліку в управлінні соцзахисту населення перебуває близько 6000. Як бачимо, знижку на комуналку хустяни охоче оформляють, однак далеко не всі. Є ряд причин, котрі заважають отримати субсидію. Власне, у 2018 році розмір субсидій зменшиться через зростання мінімальної зарплати, урізання соціальних норм і монетизації пільг. Якщо говорити про зменшення соцнормативів, то вже з першого дня року їх урізали саме на споживання електричної енергії. Новий документ суттєво зменшує соціальні нормативи на електроенергію для населення.
У січні всім одержувачам субсидії зроблять перерахунок, і величина обов'язкового платежу при цьому не зміниться. Але, щоб не довелося більше платити з власної кишені, треба буде зменшити щомісячне споживання електрики на 20 кіловат/годин. А мешканцям квартир без газових колонок та централізованого гарячого водопостачання, соцнорматив зменшили на 50 кіловат за годину - із 150 до 100. Отож, якщо субсидіант чи пільговик перевищив соціальні норми - за зайві кіловати платитиме з власної кишені! Після перевищення лімітів - послуга електропостачання нараховується за повним тарифом, який нині становить 1 грн 67 коп за кіловат спожитої електроенергії.
М-студіо
До теми
- Шість сіл Закарпаття залишаться без газу з 24 серпня: де саме та коли відновлять постачання
- Житлово-комунальне господарство Закарпаття готове до зими на понад 70%
- На Закарпатті відкрили 1518 проваджень через борги за комунальні послуги
- У Берегівському районі на три доби припинять газопостачання 17 населеним пунктам через аварійні роботи на газопроводі
- Закарпаттяобленерго нагадує: 30 липня – 3 серпня – період передачі показників електролічильника
- На дорогах Закарпаття тривають ремонтні роботи: де працює дорожня техніка
- До уваги водіїв: через ремонт мостів на трасі "Київ-Чоп" поблизу Середнього рух транспорту буде ускладнений
- Майже 65 тисяч людей скористались послугами Центру обслуговування клієнтів Закарпатської філії «Газмережі»
- Ощадливе споживання – правило дбайливого ставлення до енергоресурсів і допомога енергетикам
- По 3 червня необхідно передати показники електролічильника
- Ремонт об’їзної Ужгорода: на міжнародній трасі М-08 оновили вже 11 тисяч квадратних метрів покриття
- Гаманець відчує: як змінилися ціни на продукти на Закарпатті в лютому
- На Закарпатті тривають поточні ремонти на автошляхах державного значення
- Валентин Севідов: "Цього тижня «Закарпаттяобленерго» розпочало підготовку до осінньо-зимового періоду 2026-2027 років"
- Служба місцевих доріг протягом тижня працювала на десятках напрямків
- Оперативна інформація про ситуацію з електропостачанням на Закарпатті
- Понад 17 мільярдів гривень потрібно для капітального ремонту ділянки на Закарпатті: який стан автошляху "Київ — Чоп"
- В Закарпаттяобленерго пояснили, чому світло за графіком можуть не ввімкнути
- В області ліквідовують ямковість на автошляхах
- Закарпаттяобленерго: по 3 лютого можна передати показники електролічильника
До цієї новини немає коментарів