Як закарпатцям особисто проконтролювати публічні закупівлі у школах та закладах ЖКГ

Як закарпатцям особисто проконтролювати публічні закупівлі у школах та закладах ЖКГ
Інститут аналітики та адвокації випустив дві наочні відеоінфографіки. У роликах мультиплікаційна родина стикається з знайомими кожному українцю проблемами, а також розповідає, як контролювати публічні закупівлі у школах та закладах ЖКГ особисто.

 

Портал DoZorro створений у 2016 році. Однією з його головних функцій є те, що кожен (постачальник, замовник, контролюючий орган або громадянин) може дати зворотній зв’язок по будь-якій закупівлі і слідкувати на що витрачають бюджетні кошти, тобто податки українців.  

Як перевірити закупівлі закладів освіти

-           В Україні працює Dozorro-спільнота. Це громадські організації, які активно моніторять закупівлі.  Їх головна мета – виявити або попередити недоліки, пов’язані з використанням електронної системи Prozorro. – розповідає експерт  з публічних закупівель ІАА Поліна Колганова. –  Також зараз на Dozorro реєструються та працюють і замовники, які самостійно відповідають на залишені відгуки за їх закупівлями. Але за допомогою DoZorro контролювати можуть не тільки кваліфіковані спеціалісти, а й пересічні українці. У відео, подекуди кумедні персонажі, на своєму прикладі показали, як користуватися DoZorro.

Як перевірити закупівлі у сфері ЖКГ

Обидва відео тривають 100 секунд. За цей час спеціалістам вдалося розповісти покрокову інструкцію використання DoZorro для перевірки закупівель у сфері житлово-комунального господарства чи необхідного закладу освіти. 

На онлайн-майданчику зібрані також типові порушення та шаблони звернень, що допоможуть українцям самостійно реагувати на порушення у сфері публічних закупівель.

Довідково: Матеріал розроблено у рамках проекту «Медичні закупівлі місцевого рівня – контроль та реагування», що здійснюється ГО «Інститут аналітики та адвокації» за підтримки МФ «Відродження»

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

 

 

03 травня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів