Поліція взялася за встановлення всіх обставин зсуву ґрунту на Мукачівщині

Сьогодні, 10 травня, зранку на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця села Кольчино Мукачівського району про те, що з місцевого кар’єру камінь та пісок засипав будинки в селі. На місце події прибули працівники УДСНС в Закарпатській області та співробітники Мукачівського районного відділення поліції, які на місці зсуву забезпечили порядок. Правоохоронці встановили, що повністю пошкоджено два житлові будинки, в одному з яких ніхто не проживав, в іншому – самотня жінка. Ще один двоповерховий будинок пошкоджено частково, постраждала тильна його сторона. Внаслідок зсуву ніхто з людей не постраждав.
Поліція за даним фактом розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.272 ККУ, тобто порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Таке правопорушення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого. Правоохоронці встановлюють суму збитку та вивчають чи здійснювався нещодавно видобуток каменю та за яких умов.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
На Мукачівщині через зсув ґрунту мешканці залишилися без хат
До теми
- В Ужгороді ліквідували наркоугруповання з прибутком понад пів мільйона гривень щомісяця
- Закарпатські правоохоронці ліквідували масштабну мережу збуту наркотиків із щомісячним прибутком у понад пів мільйона гривень
- Закарпатські патрульні за тиждень оштрафували 561 водія за швидкість. Які штрафи діють?
- Двох спецпризначенців підрозділу КОРД поліції Закарпаття нагородили обласними відзнаками
- Цьогоріч закарпатські поліцейські зафіксували вже 2 741 завідомо неправдивий виклик
- На Хустщині поліція затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв аварію з потерпілими
- На Берегівщині судитимуть архітектора за пошкодження костелу XIII–XV ст. у Мужієві
- Поліцейські Воловця затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Поліція Виноградова затримала зловмисника, підозрюваного у розбійному нападі на пенсіонерку
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- Поліція оперативно розкрила грабіж в Ужгороді: фігурант вже раніше судимий
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один трансфер ухилянтів за кордон
- На Тячівщині поліція затримала підозрюваного у заволодінні скутером місцевої жительки
- Дитина без нагляду та ймовірні наркотики у квартирі: у Мукачеві патрульні притягнули батька до відповідальності
- Патрульна поліція вже перевірила на Закарпатті понад 120 шкільних автобусів перед початком навчального року. Що виявили?
- За матеріалами поліції Хустщини до 12 років ув’язнення засуджено чоловіка за умисне вбивство односельця
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Не виконував рішення суду та їздив нетверезий: у Мукачеві патрульні зупинили порушника
- 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна: засуджено організатора міжрегіонального каналу збуту наркотиків на Закарпатті
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну аварію на Хустщині – загинула велосипедистка
До цієї новини немає коментарів