Закарпатські ОТГ отримали землі у власність
Сьогодні (6.06) в Головному управлінні Держгеокадастру в Закарпатській області відбулося урочисте підписання актів прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.
Документи, які містять інформацію про перелік земельних ділянок, їх кадастрові номери та площу, надалі слугуватимуть підставою для реєстрації речового права за ОТГ в Державному реєстрі.
Участь у церемонії взяли очільник ГУ Держгеокадастру в області Світлана Мельничук та керівники Іршавської, Полянської, Перечинської, Баранинської, Вільховецької та Тячівської ОТГ.
Загалом на Закарпатті з початку року у нових бюджетних умовах працює 6 ОТГ, які отримають у комунальну власність 416 земельних ділянок площею близько 1 300 га.
ГУ Держгеокадастру в Закарпастській області





До теми
- Педагогиня із Закарпаття стала призеркою Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
- Понад 130 щеплень за день: у Чинадійові пройшов День здоров’я для ромської громади
- Стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
- Молодшого лейтенанта ЗСУ Шіца Вільгельма відзначено нагрудним знаком «Честь і доблесть Закарпаття»
- Діти із Донеччини відпочивали на Закарпатті
- Розбудова культурних, туристичних та міжінституційних мостів: делегація Підляського воєводства відвідала Закарпаття
- Житлові будинки, електромережі, врожай: негода наробила чимало лиха на Закарпатті
- До 80-річчя обласний краєзнавчий музей отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України
- На Мукачівщині зустріли героя, який повернувся із полону
- У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті запрацювали два нові відділення
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- Відзнаку командира підрозділу – орден «Полеглого воїна» – присвоїли 11 закарпатським бійцям 33-ї окремої механізованої бригади.
- Закарпаття знову зустріло евакуаційний потяг із сім’ями з прифронтових областей
- «Замки Закарпаття»: в краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького відкрили нову експозицію
- Ще двох закарпатців звільнено з російського полону
- Сучасний дефібрилятор закарпатській команді ветеранів Gladiator передав Словацький паралімпійський комітет
- Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького святкує 80-річчя: міжнародна конференція зібрала науковців із України та з-за кордону
- Унікальна операція на Закарпатті: військовому встановили 3D-протези обох ніг
До цієї новини немає коментарів