Перші леді України та Угорщини проведуть благодійну акцію на Закарпатті

У рамках цієї акції цього понеділка в Будапешті стартував 500-кілометровий благодійний забіг. Акція проходить під Головним патронатом д-р Герцег Аніти, дружини Президента Угорщини, до котрої для зустрічі на фініші учасників забігу приєднається пані Марина Порошенко, дружина Президента України.
Цієї п’ятниці, 8 червня, забіг прибуває на угорсько-український кордон у місто Загонь, після перетину кордону долає останні 30 км дистанції до ратівецького дитячого будинку ім. Святого Михайла.
На території цього католицького дитячого будинку сімейного типу нещодавно збудовано Центр медико-соціальної реабілітації ім. Святого Михайла, в якому розвиватимуть закарпатських дітей-сиріт.
Саме в п’ятницю, 8 червня дружини президентів України та Угорщини візьмуть участь в урочистостях, у рамках яких відбудеться відкриття та освячення Центру медико-соціальної реабілітації ім. Святого Михайла.
Більше того, перші леді 2-х країн дадуть спільну прес-конферецію, повідомили Mukachevo.net у Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді.
До теми
- Фіктивні учні, освітня субвенція і право дітей на захист: розпочато кримінальне провадження у справі Руськокомарівського ліцею
- На Закарпатті через алкогольне отруєння госпіталізували двох підлітків
- Подарунок Папи Пія XI, схований від радянської влади: на Закарпатті готуються до 100-річчя інтронізації Мукачівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді цими вихідними відбудеться «Купала Фест»: що буде цікавого
- Ужгород попрощався сьогодні зі ще одним захисником – 46-річним солдатом Олексієм Журавльовим
- На Закарпатті система надання безоплатної правової допомоги оголосила конкурсний відбір медіаторів: прийом документів до 29 червня
- На Закарпатті за місяць спіймали 424 водіїв, які порушили швидкісний режим
- Завтра, 19 червня, Ужгород прощатиметься із захисником Олегом Наконечним
- В Ужгороді жінок навчали, як розпізнавати домашнє насильство
- До Дня митника: на Закарпатті підбили підсумки тематичного конкурсу дитячого малюнка
- Попередні затримання не зупинили: мешканку Великої Паладі впіймали на торгівлі метамфетаміном та канабісом
- Закарпатська спецпрокуратура ініціювала розслідування обставин смерті чоловіка після його перебування у ТЦК та СП
- У пункті пропуску «Малий Березний» затримали чоловіка з підробленими документами
- Тисою до Румунії за 4000$: поліцейські Рахова заблокували черговий канал незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- Закарпатські митники запобігли пів сотні фактів переміщення психотропів та прекурсорів
- Переправлення до Румунії через Тису за 5 тисяч доларів США – затримано ексвійськового та його спільника
- У четвер, 18 червня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Олексієм Журавльовим
- Ввосьме на Закарпатті: видатні мікрохірурги зі США допомагають відновлювати здоров’я пораненим захисникам України
- Майже тонна м’яса та риби для ув’язнених «на папері»: на Закарпатті викрито схему збуту продуктів посадовцями УВП №9
- Ужгород попрощався із полеглим Героєм

До цієї новини немає коментарів