Маленькі вандали "погосподарювали" на сільському цвинтарі на Закарпатті

Вчора, близько 21.00 год, на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця с.Буковинка, що на Мукачівщині, про те, що невідомі вандали пошкодили пам’ятники на кладовищі.

На місці події поліцейські слідчо-оперативної групи Мукачівського відділення з’ясували обставини та встановили осіб, причетних до вчиненого. Троє місцевих дітей, віком 7 та 8 років бавились без нагляду дорослих на кладовищі. Діти зізнались, що це вони перекинули мармурові вази з пам’ятника та розкидали вінки і лампадки на могилах.

За даним фактом у поліції розпочали розслідування за ч.1 ст. 297 Кримінального кодексу України, тобто наруга над могилою. Однак, кримінальне провадження буде закрите через недосягнення віку дітей, причетних до вчиненого. З батьками малолітніх школярів у поліції проведуть профілактичні бесіди та притягнуть їх до адміністративної відповідальності за невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- Забруднення земель на понад 15 млн грн: на Закарпатті поліція повідомила про підозру посадовцю лісохімічного підприємства
- Суд взяв під варту трьох підозрюваних у нападі на військовослужбовців ТЦК та СП на Ужгородщині
- Поліція Ужгородщини затримала осіб, причетних до нападу на військовослужбовців ТЦК та СП
- На Рахівщині поліція затримала чоловіка, причетного до торгівлі наркотиками

До цієї новини немає коментарів