Москаль: Синоптики прогнозують на Закарпатті погіршення погоди включно зі зливами, градом та шквальним вітром

Москаль: Синоптики прогнозують на Закарпатті погіршення погоди включно зі зливами, градом та шквальним вітром
А тому голова Закарпатської ОДА закликає туристів-«дикунів» перед походом у гори обов’язково реєструватися в гірських рятувальних підрозділах.

 

На «великі» вихідні, пов’язані з Днем Конституції, відпочити на Закарпаття приїде маса туристів з усієї України. Частина людей піде в кількаденні походи в гори «дикунами», тобто без супроводу досвідчених провідників, котрі добре знають місцевість.

– Синоптики прогнозують на Закарпатті погіршення погоди включно зі зливами, градом та шквальним вітром, – наголошує Геннадій Москаль. – Подекуди в Карпатах температура вночі опуститься до плюс шести градусів, а в тумані дуже легко втратити орієнтир і заблукати. Протягом 2017 року працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) 245 разів виїздили на пошуки заблукалих туристів і врятували загалом 450 чоловік. Більше половині з них доводилося надавати першу долікарську допомогу. З початку цього року врятовано вже 190 чоловік, котрі заблукали в горах. Абсолютна більшість із них пішли в походи «дикунами». Закарпатська облдержадміністрація закликає всіх туристів, що вирішили влаштувати похід у гори, обов’язково реєструватися в гірських пошуково-рятувальних відділеннях ДСНС. У випадку будь-яких надзвичайних ситуацій це набагато пришвидшить пошуки людей, що травмувалися, отруїлися чи втратили орієнтир і заблукали.

Джерело: Сайт Геннадія Москаля

 

26 червня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів