Налітайте на закусон, але будьте обережними!

Налітайте на закусон, але будьте обережними!
А чи знаєте Ви, що, до прикладу, алкоголь на пікніку варто закушувати не шашликом, а рибою чи морепродуктами?

 

Назвали закуски, які категорично не підходять до алкоголю. Про це повідомляє ukrhealth.

Влітку спиртне часто вживається в компанії з смаженим м’ясом – з шашликом. Лікарі-гастроентерологи попереджають: в такому дуеті кожен з продуктів посилює і подовжує шкідливий вплив іншого на організм. М’ясо загострює ефект алкоголю, а той, у свою чергу, уповільнює перетравлення і без того важкого для травлення продукту.

З цієї причини алкоголь на пікніку слід закушувати не шашликом, а рибою або морепродуктами. Але краще всього в жарку літню погоду, яка і без того навантажує серцево-судинну систему, відмовитися від спиртного зовсім.

Також не потрібно поєднувати алкоголь і свіжі помідори. В томатах міститься багато органічних кислот, і їх з’єднання зі спиртним – це справжній удар по слизовій шлунка. Подібне поєднання може спровокувати симптоми отруєння, викликати розлад, здуття.

Любителям помідорів слід вибирати в якості закуски томатний соки або помідори, консервовані у власному соку, які вже зазнали ферментації.

Однак, незважаючи на прихильність до консервованих помідорів, медики радять не використовувати для закуски мариновані овочі. Мікс, який міститься в маринадах оцту і спиртного може стати сумішшю, яку організм просто не винесе. Особливо сильно при цьому можуть постраждати печінка і нирки.

Не підходить для закуски гостра їжа. Щедро присмачена перцем їжа не тільки погіршує стан сп’яніння, але і підсилює вплив напоїв на слизові оболонки. При цьому можна навіть отримати опік!

Абсолютно не доречні для закушування алкоголю і баштанні. При такому сумісництво організм почне в першу чергу перетравлювати продукт, що містить багато глюкози, – ту ж саму диню чи кавун. Розщеплення спирту таким чином сповільнюється, а, значить, і вплив токсичних продуктів його розпаду при цьому теж виявляється більш тривалим, ніж могло б бути.

 

15 липня 2018р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів