Маєте факти корупційних та неправомірних дій посадових осіб Закарпатської митниці? – повідомляйте на «Пульс»

Маєте факти корупційних та неправомірних дій посадових осіб Закарпатської митниці? – повідомляйте на «Пульс»
Сервіс «Пульс» приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб Закарпатської митниці ДФС.

 

Заявники можуть надати Інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну пошту [email protected]

Інформація приймається  цілодобово.

Варто зазначити, що при наданні інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по батькові (найменування підприємства, установи, організації, суб’єкта господарювання), контактний телефон, місце проживання/реєстрації, а також прізвище, ім’я, по батькові та посаду працівника органу ДФС, з яким пов’язана подія, дата, місце і суть події, конкретні обставини, зауваження, прохання чи вимоги. Якщо заявник не бажає називати своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання/реєстрації, інформація реєструється як анонімна.

У разі звернення представника Заявника обов’язково надаються відомості стосовно його повноважень здійснювати представництво законних інтересів та ведення справ заявника, пов’язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Якщо представник заявника не надає такі дані, інформація на сервіс «Пульс» не приймається.

Про результати розгляду Інформації клієнти повідомляються невідкладно або протягом 3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання може бути подовжено.

Не повідомляються Заявникам результати розгляду анонімної інформації та повідомлень про наявність на офіційному веб-порталі/субсайтах ДФС недостовірної/застарілої інформації; методологічних чи технічних проблем в роботі електронних сервісів чи систем; відомості що надходить до ІДД ДФС електронною поштою щодо мінімізації сплати податків, зборів, митних платежів, ЄВ.

Фахівці підрозділу запобігання та виявлення корупції Закарпатської митниці ДФС зауважують, що кожна особа має право оскаржити рішення, дії або бездіяльність органів ДФС, їх посадових осіб та інших працівників, якщо вважає, що цими рішеннями, діями або бездіяльністю порушено її права, свободи чи інтереси. Така особа має змогу надіслати скаргу, зокрема, на працівників митних постів, на адресу Закарпатської митниці ДФС – м. Ужгород, вул. Собранецька 20, вказавши в заяві, яка має бути належним чином оформленою, конкретну інформацію про предмет оскарження. Це передбачено статтями 24, 25, 26 Митного кодексу України.

Пам'ятка користувача

ДФС у Закарпатській області

 

09 серпня 2018р.
Çàãðóçêà...

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів