Боретеся із зайвою вагою? Замініть чорну каву на зелену!

Боретеся із зайвою вагою? Замініть чорну каву на зелену!
Науковці провели дослідження та встановили, що для боротьби з зайвою вагою необхідно замінити чорну каву на зелену, вживання якої допомагає худнути втричі швидше.

 

В експерименті взяли участь 30 добровольців із зайвою вагою. За ними спостерігали протягом 12 тижнів. Половина вживала звичайну каву, а друга половина – теж розчинний, але збагачений 200 міліграмами екстракту зелених кавових зерен напій. В обох групах харчування не змінювалося, як і режим фізичних навантажень.

Дослідження показало, що любителі зеленої кави схудли на 5,4 кілограма, в середньому, а ті, хто вживали традиційну каву на 1,7 кілограма.Можливо, за смаком зелена кава буде трохи відрізнятися від звичної чорної, що допомагає проганяти сонливість.

Нутриціоністи стверджують, що зелена кава сприяє втраті зайвої ваги, оскільки вона містить компоненти, що борються з жиром

Екстракт зелених кавових зерен відноситься до натуральних стимуляторів, це менш перероблена версія кави, в якій менше кофеїну. Зате ці зерна насичені антиоксидантами і хлорогеновою кислотою. Остання є основним інгредієнтом зерен, що забезпечує ефект схуднення.

Тож висновок вчених такий: вживання зеленої кави допомагає худнути втричі швидше.

Джерело: 24 канал

 

07 вересня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів