Мешканець Чернівців «подарував» закарпатським митникам «Fiat» через приховані 230 пачок цигарок

Митники в тандемі з прикордонниками завадили українцю незаконно перемісти цигарки через митний кордон України автомобілем «Fiat Ducato».
Заїхавши у зону діяльності митного поста, та обравши «червоний коридор», громадянин повідомив, що окрім вказаних в митній декларації особистих речей, не перевозить приховані від митного контролю товари та предмети.
Однак, врахувавши ризики та скерувавши автомобіль в бокс для поглибленого огляду, працівники митниці виявили у паливному баку автомобіля тютюнові вироби різних торгових марок з акцизними марками України.
Загальна кількість виявлених пачок цигарок склала 230 шт. Таким чином громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 статті 483 Митного кодексу України.
Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та транспортний засіб вилучено до рішення суду. Вартість автомобіля – майже 300 тис грн, цигарок – 8775.
ДФС у Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі







До теми
- Понад 60 пожеж на сміттєзвалищах ліквідували вогнеборці Закарпаття від початку року
- На Хустщині поліція затримала зловмисника, який ножем поранив односельця
- Тячівські рятувальники відшукали заблукалу туристку з Києва в районі карстової печери
- На кордоні з Угорщиною серед гуманітарної допомоги виявили кросівки PUMA на майже мільйон гривень
- На Закарпатті ДП «Ліси України» зобов’язано сплатити 4,5 млн грн за незаконну рубку дерев у Свидовці
- Прокуратура в апеляції стягнула 2,6 млн грн за незаконну рубку в Ужанському національному парку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- На Рахівщині 20-річного хлопця госпіталізували після укусу змії
- На Свалявщині 5-річна дитина отримала опіки окропом
- На Закарпатті виявили низку порушень під час пасажирських перевезень
- В Ужгороді на «Авангарді» відбудеться великий футбольний фестиваль «Талантікос»: як долучитися
- Як безпечно їздити на велосипеді та самокаті: закарпатські поліцейські навчали дітей
- В обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку «Роми Закарпаття: історія, пам'ять, гідність»
- Понад 20 тисяч заяв: УжНУ увійшов до топ-15 найпопулярніших вишів України
- Поліція Тячівщини розслідує ДТП, у якій загинув 43-річний мотоцикліст
- Футболіст португальської «Браги» отримав перший паспорт громадянина України в Ужгороді
- Представник Омбудсмана заявив про порушення у Берегівському РТЦК. В обласному ТЦК обіцяють перевірити факти
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави

До цієї новини немає коментарів