Чопський прикордонний загін отримає від Ужгорода 400 тисяч гривень допомоги

Програма передбачає підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у відділах прикордонної служби на українсько-словацькому та українсько-угорському державному кордоні на ділянці відповідальності Чопського прикордонного загону. Загальний обсяг фінансування - 400 тисяч гривень.
Основною метою документу є розвиток та поліпшення існуючої інфраструктури відділів прикордонної служби та пунктів пропуску через державний кордон, забезпечення сучасним обладнанням, поліпшення взаємодії прикордонних відомств суміжних держав, підвищення спроможності підрозділів Державної прикордонної служби України у пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів у пунктах пропуску, ефективній протидії незаконній міграції та незаконному обігу тютюнових виробів, інших товарів через Державний кордон України.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді з 1 липня зросли тарифи на воду: чому змінилися ціни та якими будуть платіжки
- В Ужгороді тимчасово змінено рух окремих автобусних маршрутів через ремонт вулиці Карпатської України
- До уваги водіїв! В Ужгороді через спеку обмежено рух великих вантажівок
- В Ужгороді нацгвардійців відзначили з нагоди Дня Конституції
- В Ужгороді відзначили 30-ту річницю Конституції України
- В Ужгороді встановили тариф на проїзд у міських автобусах у розмірі 23 гривень
- Майже 1,1 млн гривень в Ужгороді спрямують на соціальну підтримку Захисників та їхніх родин
- Ремонт Пішохідного мосту в Ужгороді: коли розпочнуть роботи, скільки це коштуватиме та чи перекриватимуть рух
- Богдан Андріїв: "Ужгород виділив ще 13 мільйонів гривень на підтримку захисників"
- 1 мільйон гривень спрямують на підтримку ветеранських організацій в Ужгороді
- Богдан Андріїв вручив грамоту міської ради директорці «АстраДіа» Нелі Лазар
- Гордість Ужгорода: міський голова нагородив талановиту молодь ФОТО
- Розпочала роботу чергова сесія Ужгородської міської ради: що на порядку денному
- В Ужгороді нагородили рятувальників УДСНС у Закарпатській області за героїчну боротьбу з пожежами
- В Ужгороді зросте вартість тарифів на водопостачання та водовідведення – рішення виконкому
- Ще сім ужгородських родин військових та ветеранів отримали сертифікати на житло
- Богдан Андріїв: "Ужгород та португальське місто Майа відтепер офіційно міста-побратими"
- Уперше в Ужгороді Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн
- Рішення позачергової сесії Ужгородської міськради відкриває шлях до модернізації ліцею ім. Августина Волошина за стандартами НУШ
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник

До цієї новини немає коментарів