Богдан Андріїв особисто зустрівся з ужгородцями. Із чим зверталися найчастіше?

Богдан Андріїв особисто зустрівся з ужгородцями. Із чим зверталися найчастіше?
Із проблемними питаннями до керівника міста звернулися 70 ужгородців, які залишили 52 звернення. Найбільше питань сьогодні – майже два десятки – стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, зверталися також ужгородці з проханнями вирішення питань ремонтів покрівель будинків, щитових та каналізаційних мереж, облаштування внутрішньоквартальних територій тощо.

 

Учасники бойових дій цікавилися можливістю отримати земельні ділянки. Були, зокрема, запитання про черги квартирного обліку серед переселенців. Містяни вносили пропозиції щодо маршрутів міського транспорту, у тому числі просили розглянути можливість продовжити маршрут №7 у Новому районі, збільшити кількість рейсів на маршруті №2 – із Горян, зокрема, до військового містечка.

Волонтери клопотали про сприяння у створенні кав’ярні, де могли б працювати молоді люди з інвалідністю. Зверталися і підприємці – цікавилися процедурою отримання дозволів на тимчасову торгівлю в центрі міста, роботи атракціонів під час фестивалів.

Прозвучали і слова вдячності міській владі, зокрема за ремонт вулиці Марії Заньковецької, світлофор, встановлений на перехресті вулиць Олександра Можайського-Минайської.

 

Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради

 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 березня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів