Маєте питання до закарпатських електриків? Звертайтеся до інформаційно-консультаційного центру

Маєте питання до закарпатських електриків? Звертайтеся до інформаційно-консультаційного центру
ТОВ "Закарпаттяенергозбут" нагадує, що для вирішення будь-яких спірних моментів існує спеціальна комісія.

 

"З метою підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, оперативного реагування на звернення громадян та формування прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії, у ТОВ «Закарпаттяенергозбут» функціонує інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії (далі – ІКЦ). 

ІКЦ здійснює свою діяльність у відповідності до вимог Положення про ІКЦ, розробленого з урахуванням вимог постанови НКРЕ України від 12.03.2009р. №299, зі змінами, внесеними постановою НКРЕ України від 08.10.2009 року №1156 «Про затвердження змін до положення про інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії». 

У разі виникнення спірних ситуацій між споживачем та постачальником електричної енергії, якщо вони не будуть узгоджені шляхом переговорів між Сторонами, вони можуть бути вирішені шляхом письмового звернення до ІКЦ на адресу: 88000, м. Ужгород, пл. Жупанатська, 18. 

У той же час, відповідно до п.4 Положення про ІКЦ, у разі виникнення спірних питань між енергопостачальником та споживачами електричної енергії, з метою розгляду та розв’язання суперечностей та спірних ситуацій, створюється Комісія ІКЦ. До складу Комісії входять: начальник ІКЦ (який є головою Комісії ІКЦ) та представники територіальних представництв НКРЕКП і Держенергонагляду. 

Отримати інформацію щодо порядку роботи Комісії ІКЦ можна за телефоном 0-800-50-59-60", уточнили в прес-службі ТОВ "Закарпаттяенергозбут".

uzhgorod.net.ua

 

26 березня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів