На Ужгородщині відбудеться велозаїзд «Сycle Quest»

Вже цієї неділі, 7 квітня, на Ужгородщині відбудеться пригодницький велозаїзд. Захід організовують учасники «Вільного простору» - молодь з сіл Гута та Кам’яниця спільно з сільською радою.
Щоб роздобути карту маршруту, учасникам велозаїзду доведеться позмагатися у вікторині «Таємниці Кам’яниці». А далі – цікаві конкурси, зустріч з справжнім Сміттєвим монстром, естафета «Супергерої рятують Планету», лісовий квест і дружній пікнік на фініші.
Старт заїзду о 13:00 від клубу - КМК «Вілет» ( с. Кам’яниця, вул. Ужанська,123). Участь безкоштовна. Учасники мають потурбуватися про засоби безпеки (шоломи, жилети).
Реєстрація за телефоном: (095)3587763.
Діти віком до 12 років допускаються до участі за умови супроводу батьків.
Джерело: прес-служба ГО «Щасливі діти»
До теми
- В ОВА розповіли особливості цьогорічної вступної кампанії до військових навчальних закладів
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту до Угорщини хвойної лісопродукції
- У Закарпатській обласній станції переливання - гостра нестача третьої групи крові з негативним резус-фактором
- Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн
- Ужгородщина — серед лідерів за кількістю пожеж в екосистемах
- На Ужгородщині прокуратура затвердила обвинувачення посадовцю селищної ради у отриманні 44 тис грн неправомірної вигоди
- Завтра на Ужгородщині буде чутно звуки вибухів. Прохання зберігати спокій, це планові роботи - РВА
- В Ужгороді проведуть благодійний "Купала Фест 2025"
- В Ужгороді презентували адаптивний вид боротьби для ветеранів та ветеранок війни
- СБУ та Нацполіція затримали ділка, який намагався продавати зброю на Закарпатті
- 27 вагонів підробки: закарпатські митники зупинили схему фіктивного експорту на мільйони
- В Ужгороді ГО «Захист Держави» та Спілка учасників бойових дій «Нескорені» уклали меморандум про співпрацю
- На Тячівщині поліція викрила корупційну схему: оголошено підозри працівниці ДМС та двом цивільним
- Перші військовослужбовці, які доєдналися до 128-ї бригади за проєктом «Котракт 18-24», склали присягу на вірність українському народові
- В Ужгороді відбудеться відкриття велосезону та перший Big City Ride
- Завтра в Ужгороді відкриється виставка "Закарпатський СІРИЙ" робіт семи художників та художниць
- Закарпатська обласна станція переливання крові оголосила місячний марафон донації крові
- У лікарні в Мукачеві пересадили органи від посмертного донора - шанс на нове життя отримали 4 людей
До цієї новини немає коментарів