«Перекривати дорогу «Мукачево – Рогатин» – марна річ. Треба блокувати Мінінфраструктури й Службу автомобільних доріг…», - Москаль

«Перекривати дорогу «Мукачево – Рогатин» – марна річ. Треба блокувати Мінінфраструктури й Службу автомобільних доріг…», - Москаль
Геннадій Москаль прокоментував акцію протесту з перекриття дороги державного значення «Мукачево – Рогатин» в Іршавському районі.

 

– Біда в тому, що дорожня реформа, як і багато інших, у нас не доведена до кінця. Міністерство інфраструктури передало областям на баланс автомобільні дороги обласного й районного значення, за утримання яких відповідають місцеві адміністрації. А дороги державного значення – міжнародні, національні, регіональні й територіальні – залишило за Службою автомобільних доріг України (САД). На Закарпатті є 18 доріг державного значення, за які відповідає САД. Саме ця служба їх утримує, розчищає від снігу взимку, оголошує тендери на капітальний чи поточний середній ремонти і т.д. Ми на своєму рівні підключаємося до вирішення проблем на дорогах державного значення – наприклад, «вибиваємо» з Кабміну додаткові кошти на ремонт. Але визначати підрядника і вказувати йому, коли й на якій ділянці починати ремонт не можемо, – це перевищення повноважень, за яке передбачена кримінальна відповідальність.

Багатьом людям важко зрозуміти механізм утримання дорожньої інфраструктури. А, судячи з того, що коїлося сьогодні на сесії обласної ради, це занадто складна арифметика навіть для деяких обласних депутатів! Але я все-таки ще раз спробую пояснити учасникам блокування державних доріг, зокрема, дороги «Мукачево – Рогатин», одну просту річ – люди добрі, ми цілком згодні з вами, що цю дорогу треба негайно ремонтувати, бо вона знаходиться в катастрофічному стані! Так само, як і деякі інші дороги державного значення на Закарпатті, наприклад, «Хуст – Долина». Але ваша акція протесту марна, про неї навіть не почують у Києві. Вам треба блокувати Міністерство інфраструктури і Службу автомобільних доріг, які відповідають і за «Мукачево – Рогатин», і за «Хуст – Долину», і за решту 16 доріг державного значення на Закарпатті. Ми навіть готові допомогти вам із транспортом і «сухпайком» до столиці. Бо акції на місцях абсолютно нічого не дадуть!..

 

Джерело: MOSKAL.IN.UA

 

04 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів