Маєте питання з приводу постачання електроенергії? Звертайтеся за вказаними номерами!

Маєте питання з приводу постачання електроенергії? Звертайтеся за вказаними номерами!
З метою підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, більш оперативного реагування на звернення громадян та формування прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії у ТОВ «Закарпаттяенергозбут» функціонує інформаційно-консультаційний центр (далі – ІКЦ).

 

Отримати необхідну консультацію чи роз’яснення з питань постачання електричної енергії, висловити зауваження чи оскаржити неправомірні дії персоналу Товариства можна за телефоном (0312) 42-99-92. Адреса ІКЦ: м. Ужгород, 

пл. Жупанатська, 18.

ІКЦ працює:

?    понеділок- четвер: з 8:00 до 17:00 (обідня перерва: з 12:00 до 12-48);

?    п’ятниця:  з 8:00 до 16:00 (обідня перерва: з 12:00 до 12-48);

?    субота – неділя: вихідні дні.

Для розгляду спірних питань та ситуацій, які після звернення до центру обслуговування потребують додаткового вирішення, клієнти мають можливість написати звернення на Комісію, яка працює при Інформаційно-консультаційному центрі. До складу Комісії входять представники сектора НКРЕКП у Закарпатській області, Інспекції Держенергонагляду у Закарпатській області та ТОВ «Закарпаттяенергозбут». Отримати інформацію щодо порядку роботи Комісії ІКЦ можна звернувшись за телефоном (0312) 42-99-92. 

Дирекція ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

 

26 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів