На Закарпатті відбувся фінал поліцейського чемпіонату з міні-футболу серед дітей. Хто переміг?

Сьогодні, 17 травня, під патронатом Головного управління Національної поліції Закарпатської області та підтримці Закарпатської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», за підтримки Закарпатської ОДА та Федерації футболу Закарпаття в Ужгороді завершився другий обласний чемпіонат з міні-футболу.

 

В ньому брали участь 16 команд з усіх районів регіону, хто хотів займатися спортом та розвиватися, зокрема більшість з них ромської народності та з малозабезпечених сімей. Усього участь у турнірі брало близько 50 команд, загальною кількістю майже 500 дітей з усього Закарпаття.

З вступним словом відкрив чемпіонат начальник ГУНП в Закарпатській області — полковник Роман Стефанишин, який побажав юним футболістам спортивних успіхів у змаганнях.

Під час матчів, юнаки показали високий рівень майстерності, командної гри та вміння управлятись з м’ячем, а самі змагання проходили в дружній атмосфері. Учасники лише на полі були конкурентами, під час перерв діти знайомилися та спілкувалися між собою, заводили нових друзів.

Перше місце зайняла команда Іршавського району – «Боржава», друге місце — команда Міжгірського району «Авангард», а третє місце команда міста Ужгород «Радванка».

 

Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області 

 

18 травня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів