Закарпатські поліцейські розкрили 6 майнових злочинів
Працівники кримінальної поліції Мукачівського відділу розкрили крадіжку золотого годинника, мобільного телефону та особистих речей з квартири мукачівця. Кримінальне правопорушення скоїла раніше судима 26-річна знайома потерпілого. Крадені речі мукачівка здала до ломбарду та перепродала на ринку. Кримінальне провадження розслідується за ч.1 ст.185 ККУ (крадіжка).
Розкрили мукачівські правоохоронці і крадіжку двох мобільних телефонів. Про злочин поліції повідомив місцевий мешканець. З автомобіля заявника зникли його два телефони. Поліцейські встановили та відшукали особу причетну до цього злочину. Ним виявився 28-річний раніше судимий мукачівець. Чоловік вже надав покази. Крадені телефони він здав до ломбарду. Слідство триває, наразі призначені експертизи.
Три крадіжки чужого майна розкрили поліцейські Берегова. Серед крадених речей металобрухт та два велосипеди. У скоєнні крадіжок поліція підозрює чотирьох берегівчан, серед них один неповнолітній. Речові докази вилучені, після проведення експертизи їх буде повернуто потерпілим.
Крадіжку двох велосипедів у селі Руське Поле розкрили працівники кримінальної поліції Тячівського відділу. В ході розслідування справи правоохоронці встановили особи жінок, які з подвір‘я будинку заявника безперешкодно викрали два велосипеди. У скоєнні крадіжки підозрюються дві молоді жінки, віком 20-років, мешканки села Угля та Буштино. Крадене майно вилучено, у справі триває слідство.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Понад 60 пожеж на сміттєзвалищах ліквідували вогнеборці Закарпаття від початку року
- На Хустщині поліція затримала зловмисника, який ножем поранив односельця
- Тячівські рятувальники відшукали заблукалу туристку з Києва в районі карстової печери
- На кордоні з Угорщиною серед гуманітарної допомоги виявили кросівки PUMA на майже мільйон гривень
- На Закарпатті ДП «Ліси України» зобов’язано сплатити 4,5 млн грн за незаконну рубку дерев у Свидовці
- Прокуратура в апеляції стягнула 2,6 млн грн за незаконну рубку в Ужанському національному парку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- На Рахівщині 20-річного хлопця госпіталізували після укусу змії
- На Свалявщині 5-річна дитина отримала опіки окропом
- На Закарпатті виявили низку порушень під час пасажирських перевезень
- В Ужгороді на «Авангарді» відбудеться великий футбольний фестиваль «Талантікос»: як долучитися
- Як безпечно їздити на велосипеді та самокаті: закарпатські поліцейські навчали дітей
- В обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку «Роми Закарпаття: історія, пам'ять, гідність»
- Понад 20 тисяч заяв: УжНУ увійшов до топ-15 найпопулярніших вишів України
- Поліція Тячівщини розслідує ДТП, у якій загинув 43-річний мотоцикліст
- Футболіст португальської «Браги» отримав перший паспорт громадянина України в Ужгороді
- Представник Омбудсмана заявив про порушення у Берегівському РТЦК. В обласному ТЦК обіцяють перевірити факти
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави

До цієї новини немає коментарів