Маленький потопельник в Ужгороді. Подробиці від поліції

Як з’ясували слідчі, які прибули за викликом, дитина разом з тіткою, 37-річною ужгородкою, відпочивали на території приватного басейну в Ужгороді.
Причини, через які хлопчик потонув наразі встановлюють слідчі Ужгородського відділу поліції.
Факт смерті, близько 21:30 констатували лікарі реанімаційного відділення міської дитячої лікарні, до яких хлопчика доставила швидка.
Відомості за даним фактом слідчі внесли до ЄРДР за ст. 115 Кримінального кодексу України (з відміткою «нещасний випадок»). У ході розслідування правоохоронці детально обстежать територію закладу та встановлять остаточні причини інциденту.
В той же час, поліція наголошує на необхідності дотримання елементарних правил безпеки під час відпочинку на воді.
Не залишайте дітей без нагляду, слідкуйте за тим, аби дітлахи не залишалися наодинці поруч з відкритими водоймами. Водночас поліція висловлює щирі співчуття родині загиблого хлопчика.
До теми
- За 5000 євро горами до Румунії: на Закарпатті затримали переправника військовозобов’язаних
- Поліція Мукачівщини розслідує загибель 8-річної дівчинки, на яку впало дерево
- Нелегальний арсенал на продаж: у Хустському районі поліцейські затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю
- Поліцейські Хустщини встановили родину дітей, які пошкодили фотозону в селі Вишково
- Поліція розслідує обставини загибелі підлітка в Ужгороді
- Поліцейські Закарпаття затримали підозрюваного у розбещенні малолітньої дівчинки
- На Абранському перевалі внаслідок ДТП загинула людина, ще двоє травмовані
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину

До цієї новини немає коментарів