Делегація Сенату Чеської Республіки відвідала завод «Єврокар» на Ужгородщині

До складу делегації увійшли, зокрема, заступник голови Сенату Ян Горнік, сенатори Збинєк Лінгарт, Петер Голечек, Мілош Вистрчіл, Посол Чехії в Україні Радек Матула, Генеральний консул ЧР у Львові Павел Пешек та його заступник Ігор Шедо. З української сторони у робочій зустрічі взяли участь члени наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Володимир Панов та Олексій Ягічев, генеральний директор ПрАТ «Єврокар» Ігор Царенко, керівник напрямку зовнішніх зв’язків Групи «Єврокар» Олена Чепіжко.
У рамках заходу українська сторона зустрічі ознайомила делегацію з ключовими можливостями та потенціалом розвитку заводу «Єврокар» та індустріального парку «Соломоново» - сучасного індустріального комплексу з розвиненою інфраструктурою і логістикою для розміщення підприємств виробників автомобільних компонентів. Під час зустрічі учасники також оглянули виробничі потужності заводу.
Українсько-чеський проект з виробництва та продажів автомобілів бренду ŠKODA на території України є важливим для обох країн. Плідна співпраця чеської ŠKODA Auto a.s. та компанії «Єврокар» триває вже понад 20 років. За цей час було побудовано завод, який сьогодні є фактично єдиним діючим в Україні виробником легкових автомобілів, створено кваліфіковану дилерську мережу ŠKODA, яка охоплює всю територію України. У результаті спільних зусиль бренд ŠKODA вже не перший рік впевнено утримує свою позицію у ТОП-5 українського авторинку.
Для компанії «Єврокар» була велика честь приймати на території заводу делегацію Сенату Чеської Республіки. Зустріч стала свідченням міцних ділових відносин між Україною та Чехією та заклала підґрунтя для подальшої міжнародної співпраці.
Об'єднання організацій роботодавців "Закарпаття"
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Невдала спроба обійти митний контроль: брендові костюми та взуття опинилися на складі митниці
- УжНУ увійшов у десятку кращих класичних університетів України
- Педагогиня із Закарпаття стала призеркою Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
- Прокуратура Закарпаття вимагає призначити максимальне покарання співмешканцям, які визнані винними у підпалі 10-річного сина
- Поліція Іршави розслідує аварію у селі Дубрівка: серед постраждалих - немовля
- Понад 130 щеплень за день: у Чинадійові пройшов День здоров’я для ромської громади
- Здійснив кілька пострілів та втік: поліцейські Тячівщини розшукали та затримали підозрюваного у замаху на вбивство
- Стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
- 2,9 ‰ алкоголю та чотири протаранені автівки — патрульні притягнули до відповідальності порушницю ПДР в Ужгороді
- Молодшого лейтенанта ЗСУ Шіца Вільгельма відзначено нагрудним знаком «Честь і доблесть Закарпаття»
- На Закарпатті прикордонники долучилися до здачі крові для поранених бійців
- Закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню дороговартісної техніки
- Діти із Донеччини відпочивали на Закарпатті
- Розбудова культурних, туристичних та міжінституційних мостів: делегація Підляського воєводства відвідала Закарпаття
- Житлові будинки, електромережі, врожай: негода наробила чимало лиха на Закарпатті
- СБУ повідомила заочні підозри ще п’ятьом охоронцям російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
- Прокуратура повідомила про підозру двом братам, які на Тячівщині налагодили нелегальне переправлення військовозобов’язаних до Румунії
- На Закарпатті прокурори та БЕБ забезпечили відшкодування засновником будівельної компанії майже 3,7 млн грн несплачених податків
- Гірські рятувальники надали допомогу двом жителям Львівщини
- На Берегівщині поліція затримала двох зловмисниць, які організували спробу нелегального перетину кордону для п’ятьох військовозобов’язаних
До цієї новини немає коментарів