В Ужгороді вилучено партію спортивного харчування вартістю 6,5 млн грн
Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області вилучено з незаконного обігу велику партію спортивного харчування, ввезеного в Україну без сплати митних платежів.
Слідство у справі триває.
У рамках проведення операцій «Рубіж», «Мережа», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які ввозили в Україну спортивне харчування (у формі таблеток та порошків) подрібненими партіями, без сплати митних платежів. У подальшому вказаний товар реалізовували через спеціалізований сайт у мережі Інтернет по всій території України за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку.
На підставі ухвали суду в складському приміщенні, яке орендувалось та використовувалось фігурантами, проведено обшук, за результатами якого з незаконного обігу вилучено партію спортивного харчування невідомого походження у формі таблеток та порошків та комп’ютерну техніку. 40 тис. 398 одиниць вилученого спортивного харчування орієнтовною вартістю 6,5 млн грн передано на відповідальне зберігання.
Прес-служба ДФС України
До теми
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
- Двох «водолазів» та їхнього «інструктора» затримали поблизу кордону з Румунією
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу
- В українця, що повертався зі Словаччини, прикордонники знайшли наркотичну речовину
- 8 000$ за трансфер річкою до Румунії: на Закарпатті правоохоронці затримали двох причетних до переправлення
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів
- На кордоні зі Словаччиною затримали двох іноземців, які спершу тікали від закону з Чехії, а потім і з України
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- Поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП на Тячівщині
- Недотримання митних правил призвело до складання понад 850 протоколів на чверть мільярда гривень
- До 7 років ув’язнення засуджено мешканця Білок за організацію каналу втечі військовозобов’язаних
- Суд виніс вироки підліткам, які зґвалтували та пограбували жінку у Мукачеві
- У Хустському районі затримали чоловіка, який лопатою завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму односельцю
- На Рахівщині поліцейські затримали зловмисника, який обікрав місцеву крамницю – виніс кілька блоків сигарет
- В Україну – коліями: на кордоні з Угорщиною затримали іноземця
- Кримінальні «заробітки на ухилянтах»: 7,6 років ув'язнення, 6 нових підозр та 6 обвинувальних актів до суду

До цієї новини немає коментарів