В Закарпатті "голодний" мукачівець нацупив з продуктового магазину товару на 20 тисяч гривень

Крадія взяли під варту, наразі у суді вирішується питання щодо обрання підозрюваному міри запобіжного заходу.
З магазину у с. Біласовиця Воловецького району викрали продукти та гроші, на загальну суму майже 20 тисяч гривень. Про злочин поліції повідомив власник крамниці.
Поліцейські Воловецького відділення швидко розкрили цей злочин. Правоохоронці провели відповідні оперативні заходи, переглянули запис з камери відеонагляду та встановили особу чоловіка, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення. Ним виявився 41-річний мешканець Мукачева, неодноразово судимий за вчинення майнових злочинів.
Як встановили працівники поліції, мукачівець пошкодивши металеві грати на вікні крамниці, проник до середини, звідки викрав продукти та з каси- гроші. Крадене чоловік сховав у кущах неподалік магазину.
Знаряддя злочину-гідравлічні кусачки та викрадений товар вилучено.
Чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Йому вже повідомили про підозру у злочині. Наразі у місцевому районному суді вирішується питання щодо обрання підозрюваному міри запобіжного заходу. Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 статті 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення) Кримінального кодексу України, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- В Ужгороді триває акція «Дитячий письменник за прилавком»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- Ярослав Ілько презентував в Ужгороді абстракціонізм
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим військовим
- «Вальсовий тур до Відня» – в обласній філармонії в Ужгороді відбудеться концерт симфонічного оркестру
- Співробітники СБУ ліквідували дві нові схеми безпідставного ухилення від мобілізації, які діяли на Закарпатті
- В Ужгородському скансені відбудеться майстер-клас «Господиня року»
- Ужгородський замок і краєзнавчий музей – краща туристична атракція 2025 року
- У Карпатах лісівники допомагають громадам долати наслідки снігопадів (ФОТО)
- В Ужгороді стартувала виставка професійних художників Закарпаття
- Ужгородський скансен завершив рік різдвяною майстернею з виготовлення янголиків
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія

До цієї новини немає коментарів