Бійці Нацгвардії України патрулюватимуть вулиці Ужгорода

Бійці Нацгвардії України патрулюватимуть вулиці Ужгорода
Патрульні наряди Національної гвардії України допомагатимуть поліції Ужгорода в забезпеченні правопорядку на вулицях обласного центру.

 

Згідно з розпорядженням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, з 1 серпня до патрулювання населених пунктів нашої держави залучатимуть підрозділи Національної гвардії України. 

Відповідно до даного розпорядження, патрульні наряди Ужгородського батальйону Національної гвардії України заступили учора ввечері на патрулювання вулиць обласного центру Закарпаття. 

На площі Народній біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбувся інструктаж особового складу перед виходом на патрулювання міста. Провели його заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Вадим Сітало, заступник начальника Ужгородського міського відділу поліції підполковник Вячеслав Крулько та капітан Національної гвардії України Сергій Вінярський. 

Керівники наголосили на дотриманні бійцями заходів особистої безпеки та ввічливому ставленні до громадян під час патрулювання. 

Бійці Нацгвардії патрулюватимуть в Ужгороді як самостійно, так і спільно з поліцією. Серед них є й кінологи зі службовими собаками. А збільшення кількості людей у формі на вулицях наших міст повинно зробити життя законослухняних громадян ще більш спокійним та захищеним і стати пересторогою для зловмисників.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

02 серпня 2019р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів