Ужгородська школа влаштовує на 1 вересня замість лінійки арт-пікнік

У програмі: безліч майстер-класів та різноманітних локацій.У програмі: безліч майстер-класів та різноманітних локацій.
«Ми плануємо зробити справжнє сімейне свято, створити атмосферу школи радості, щоб цей день запам’ятався і дітям, і батькам, як один із найкращих і веселих, яким на справді і має бути, свято «День знань». Ми кажемо НІ, традиційній лінійці. Ми відходимо від стандартів і впевнено йдемо в Нову Українську Школу, використовуючи інструменти проекту «Демократична школа», в якому ми беремо участь, - кажуть організатори.
Для наймолодших школярів, учнів перших класів, проведуть квест казкові герої від дитячої бібліотеки «Казка», під керівництвом директора Петрішак Алли Дмитрівни.
Передбачено інтерактивний майстер-клас «Музика з нічого для дітей», який проведе член всесвітньої асоціації композиторів ASCAP, володар багатьох престижних премій в області сучасного музичного дизайну, лауреат міжнародних конкурсів, засновник творчого простору ALIVE Максим Фідош. А також декілька майстер-класів з нетрадиційних технік малювання, прикладного мистецтва, розпис пряників; Орігамі, Квілінг; Танці-Викрутінці, перетворення солоного тіста на прикраси, та багато іншого!
Цьому святу додасть гучності одна з найкращих акустичних систем світу компанії Adam Hall, що завоювала багато світових нагород в 2018 році. Систему надає студія музичного розвитку «Чуєш, Бачиш», що проводить велику соціальну творчу активність для громади Ужгорода.
«І ще багато чого цікавого, не будемо «розкривати всі карти», Ви маєте це побачити і почути самі! Найголовніше, що це свято відбудеться завдяки кожному із нас, за підтримки, ініціативи і плідної співпраці вчителів, батьків і учнів. Ми віримо в демократичну Україну. Це країна, де поважають права людини. Щасливі люди виростають із щасливих дітей, яких школа надихає, підтримує та готує до дорослого життя, - кажуть у школі. - Ми віримо, що українську школу можна змінити! Школа може стати місцем, де змінюється майбутнє України. Демократична Україна починається в демократичній школі!».
Ужгородський прес-клуб
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Трагедія в Ужгороді: у квартирі знайшли мертвою жінку
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»
- Нові освітні простори відкрили у найвисокогірнішій громаді країни – Ясінянській
- Закарпатські митники та прикордонники розкопали у вантажному вагоні контрафактні сигарети
- У Мукачеві поліцейські оперативно відреагували на повідомлення про загрозу в ліцеї
- Студентам Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу провели екскурсію Закарпатською митницею
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- В Ужгороді під час ліквідації пожежі в квартирі евакуювали двох мешканців багатоповерхівки
- Ужгородські вогнеборці ліквідували пожежу в двох господарських спорудах
- В Ужгороді поліцейські прилаштували до притулку двох собак бійцівської породи, господарка яких померла
- Три родини Героїв отримали ключі від власних осель в Ужгороді
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України та 107-ої річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР
- Привласнили 6,2 млн грн під час будівництва спорткомплексу для школи – до суду скеровано обвинувальний акт
- В Ужгороді встановлюють обставини смерті 12-річної дівчинки після лікування у приватній стоматологічній клініці
- В Ужгороді судитимуть учасників злочинного наркоугрупування, які збували марихуану та метамфетамін в регіоні
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни

До цієї новини немає коментарів