Вже наступного тижня в Ужгороді – музичний фестиваль «Фортеця Унґ»!

Вже наступного тижня в Ужгороді – музичний фестиваль «Фортеця Унґ»!
19-28 вересня в Ужгороді – музичний фестиваль «Фортеця Унґ». Девіз фестивалю: «Музика – це те, що об'єднує». У програмі – різноманітні заходи, що будуть цікаві та пізнавальні як для професіоналів – музичних виконавців, педагогів, так і для учнів, студентів музичних, культурно-мистецьких навчальних закладів, музикантів-аматорів, аудиторії, що цікавиться історією культури і музики.

 

Учасники фестивалю, а це музиканти різних міст України, Швеції, Бельгії, виконають музику на історичних інструментах (сучасних копіях музичних інструментів, що використовувалися у тодішній практиці ).

Відвідувачі концертів зможуть почути мелодії середньовічної Півночі у виконанні ансамблю «Лауде Новелла» зі Швеції, англійську музику XVI століття в автентичному виконанні на лютні (Олег Чухліб), витончені інструментальні твори французького бароко (ансамбль «Kiev–Baroque»), духовні співи, відтворені з Трансильванського музичного рукопису XVII сторіччя (ансамбль «Castrum Hung», Ужгород).

Гість із Брюсселю (Бельгія) Бернхард Хоштьоттер презентує унікальну концертну програму на барокової гітарі.

Усі концерти проходитимуть у приміщенні культурно-історичного центру «Совине гніздо» за сприяння Ужгородської міської ради.

Інші фестивальні заходи – майстер-класи для музикантів та аматорів, творчі зустрічі учасників фестивалю з учнями, педагогами, студентами музичних навчальних закладів відбуватимуться в Ужгородській дитячій музичній школі №1 ім. П.І.Чайковського та Чопській ДМШ. Охочі взяти участь у «Майстерні історичного виконавства» (О. Хорольський, П. Захарян, Київ), зможуть дізнатися про особливості гри на старовинних струнних музичних інструментах - віола да гамба, барокова скрипка.

Тетяна Трегуб (Київ) відкриє таємниці давньопольської музичної рукописної збірки – «Silva rerum».

Якою була українська музична культура в ХІ-XV століттях та що співали в церквах Мукачівської єпархії 300 років тому, можна буде дізнатися із лекції-презентації Івана Кузьмінського (Київ) та лекції-концерту Олексія Тулюка (Мукачево).

Більш детальна інформація про програму та фестивальні події - на сторінці: https://www.facebook.com/FortetsyaUng/

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

10 вересня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів