Цигарки під обшивкою у вантажівці – невдалий сховок для переміщення через Закарпатську митницю

Цигарки під обшивкою у вантажівці – невдалий сховок для переміщення через Закарпатську митницю
Вкотре працівники Закарпатської митниці ДФС припиняють спробу переміщення тютюнових виробів. Так, сьогодні, в пункт пропуску «Дяково» Закарпатської митниці ДФС, рухаючись до Румунії, заїхав громадянин України вантажівкою «Рено».

 

Врахувавши результати аналізу ризиків, митники прийняли рішення  провести поглиблений огляд вантажівки, опитавши перед початком його проведення українця, чи не перевозить він товарів та предметів заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.

Громадянин зазначив, що нічого з вище переліченого в нього нема і ніяких протизаконних дій він не здійснює.

При проведенні поглибленого митного огляду, в місці для відпочинку водія, а також в порожнинах під обшивкою бокової стінки кабіни, було виявлено приховані 560 пачок цигарок торгівельної марки «JIN LING» без акцизних марок.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних вилучено цигарки та вантажівку. Загальна вартість вилученого встановлюється.

Закарпатська митниця ДФС

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

15 вересня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів