Поліція Закарпаття про продаж неповнолітнім алкоголю та цигарок – це табу!

Днями працівники секторів ювенальної превенції відділів і відділень поліції Закарпаття долучилися до проведення акції «Відповідальність починається з мене». В кожному районі області полісмени відвідали торгівельні заклади, провели профілактичні бесіди з продавцями щодо недопущення продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім.
У кожному торговому закладі поліцейські залишили спеціальні наліпки, які нагадують про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.
Окрім цього, працівники поліції Закарпаття провели ряд виховних уроків у навчальних закладах. Поліцейські нагадали школярами про шкідливість вживання алкоголю та тютюну та їх згубний вплив на здоров’я неповнолітніх.
Нагадуємо, що за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами неповнолітнім особам, що передбачено ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Мукачівщині зустріли героя, який повернувся із полону
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті запрацювали два нові відділення
- Прокуратура Закарпаття скерувала до суду обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника
- Біля водоспаду Шипіт рятували травмовану 19-річну туристку зі Львова
- Ошукували громадян ЄС - до суду передали справу шахрайського кол-центру, який діяв на Закарпатті
- Для захисту дітей: на Ужгородщині запрацював перший у краї центр «Барнахус»
- На Закарпатті прокуратура викрила схему розтрати палива Укрзалізниці на понад пів мільйона гривень
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- Цьогоріч 53 закарпатських випускників склали НМТ на 200 балів
- У Перечині правоохоронці затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- Минулого місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 77 водіїв
- Понад 5 000 водіїв порушили на Закарпатті швидкісний режим у червні
- 1023 пожежі в екосистемах з початку року: закарпатські рятувальники б’ють на сполох
- В ОВА розповіли особливості цьогорічної вступної кампанії до військових навчальних закладів
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- В Ужгороді встановили мобільні охолоджувальні рамки-оприскувачі
- На Закарпатті викрили корупційну схему вимагання та отримання хабарів від військовозобов’язаних за встановлення інвалідності
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
До цієї новини немає коментарів