Самі себе перевірять: поліція проводить службове розстеження про можливі незаконні дії правоохоронців Ужгорода

На сторінці одного з місцевих громадських активістів в мережі Фейсбук з’явилася інформація про факт вчинення незаконних дій працівниками Ужгородського відділу поліції.
Зокрема, в публікації йдеться про затримання поліцейськими двох громадян, яких підозрювали в скоєнні злочинів.
Дана інформація перевіряється. За даним фактом керівництво поліції Закарпаття призначило службове розстеження. Як запевнив очільник поліції Закарпаття полковник Андрій Рубель, якщо інформація, викладена у публікації, підтвердиться, винних осіб буде притягнуто до відповідальності.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді на площі Поштовій відкрили виставку Великодніх писанок
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 33-річним солдатом Михайлом Шипом
- Smart-ідеї для Ужгорода: в УжНУ відбувся студентський хакатон
- Aqua Fest в Ужгороді: інтерактивний STEM-фестиваль про воду зібрав близько 120 учасників
- «Дієвий ЦНАП: стійкість сервісу в цифровій державі» – всеукраїнський форум на Ужгородщині
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб
- Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Шипом.
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 43-річним солдатом Олександром Луцьом
- «Ференц Ракоці ІІ та Ужгородський замок: історія та пам’ять» – в Ужгороді відбувся культурно-освітній захід
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- Звання «Заслужений артист України» отримали майстри сцени лялькового театру "Бавка" та маріупольського драмтеатру
- В Ужгороді презентували унікальні писанки з України та світу
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим захисником
- Ужгородська музична школа №1 дала звітний концерт, на якому зібрали кошти для захисників
- Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону

До цієї новини немає коментарів