Про реалізацію екологічних грантових проектів у Закарпатті говорили під час міжнародної конференції

Про реалізацію екологічних грантових проектів у Закарпатті говорили під час міжнародної конференції
Сьогодні, 20 вересня, в с. Яноші на Берегівщині відбулася міжнародна конференція «Позитивний вплив створення та діяльності європейських територіальних об?єднань на економічний розвиток ЄС та його зовнішніх кордонів».

 

У жовтні 2015 року за сприяння Комітету Регіонів ЄС та уряду Угорщини, було створене Європейське об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю «Тиса». ЄОТС бере участь у написанні грантових проектів. Так, за результатами конкурсів Програми прикордонного співробітництва «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна» дана структура буде реалізовувати два проекти:

– великий інфраструктурний проект «Нульові відходи: теорія для всіх, практика для кожного» з бюджетом понад 7 млн. євро, що передбачає будівництво полігону твердих побутових відходів та сміттєпереробного заводу в с. Яноші на Берегівшині;

– проект «Оцінка навколишнього середовища для відновлення природних ресурсів в Солотвино з метою запобігання подальшому забрудненню басейну Верхньої Тиси шляхом підготовки комплексної системи моніторингу» з бюджетом понад 1 млн. євро».

Олексій Гетманенко додав, що завдяки різним грантовим проектам Закарпаття сьогодні має можливість отримати потужні інвестиції для розвитку економіки області і побажав учасникам конференції плідної роботи та приємного перебування у нашому краї.

 

Прес-служба ОДА

 

20 вересня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів