В Ужгороді стартував фестиваль старовинної музики

В Ужгороді стартував фестиваль старовинної музики
Фестиваль триватиме до 28 вересня, організатор - ГО "Фортеця УНГ" за підтримки Ужгородської міської ради.

 

Привітав учасників фестивалю та присутніх у залі на концерті і міський голова Богдан Андріїв. "Я сьогодні щиро вітаю всіх на фестивалі старовинної музики - й ужгородців, і гостей з інших міст України, і з-за кордону. Дякую організаторам, які започаткували таку подію у нашому місті, вірю, що фестиваль вподобають і він стане традиційним. І проводитиметься тут, у "Совиному гнізді", де просторі зали та хороша акустика", - відзначив міський голова. Також Богдан Євстафійович нагадав, що в Ужгороді зараз проходить ще один фестиваль - "Монологи над Ужем", тож запросив ще завтра переглянути моновистави, насолодитися й театральним мистецтвом.

"Фортеця Унґ", за словами організаторів, має на меті привернути увагу до культурно-історичної спадщини Карпатського регіону, а також започаткувати в Ужгороді практику інтернаціональної співпраці музикантів. До обласного центру Закарпаття приїхали музиканти з різних міст України, а також зі Швеції та Бельгії.

У програмі, крім концертів, - різноманітні заходи, що будуть цікаві як професіоналам, так і для учням, студентам музичних, культурно-мистецьких навчальних закладів, всім, хто цікавиться історією культури і музики. Особливістю є те, що учасники фестивалю виконують музику на історичних інструментах (сучасних копіях музичних інструментів,що використовувалися у тодішній практиці). Відбудуться й майстер-класи для музикантів та аматорів, творчі зустрічі з учнями, педагогами, студентами, зокрема і в Ужгородській дитячій музичній школі №1 ім. П.І.Чайковського. 

Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради

 

22 вересня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів