Смертельна ДТП у Виноградові: деталі події

На місці слідчо-оперативна група Виноградівського відділення поліції з’ясувала, що 31-річний водій «Mitsubishi Pajero», мешканець Міжгірського району, рухаючись по вул.Копанській у м.Виноградів, виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення із зустрічним транспортом. В результаті зіткнення машину «Volkswagen Passat» перекинуло у кювет, а 58-річний водій, місцевий мешканець, загинув на місці автопригоди.
За фактом ДТП зі смертельним наслідком відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху).
Водія «Mitsubishi Pajero» освідчили. За висновком лікаря - чоловік за кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України. Автомобілі поміщено на спецмайданчик відділення поліції. У справі призначено ряд експертиз, у ході яких буде з’ясовано усі обставини автопригоди.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Закарпаття прибув черговий евакуаційний потяг: серед пасажирів - двоє дітей
- Генеральний директор WindEurope відзначив розвиток першої закарпатської вітроелектростанції
- У ПАДІЮНі стартував щорічний екомарафон до Всесвітнього дня прибирання
- В Ужгороді молилися за усиновителів, опікунів, прийомних батьків і батьків-вихователів
- Експозицію Ужгородського скансену невдовзі поповнить унікальний об'єкт – дерев'яна синагога з с.Великі Ком'яти Берегівського району
- Завтра, 19 вересня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Білецьким
- Судитимуть майстра Берегівського надлісництва, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,3 мільйона гривень
- Закарпатські митники упередили 45 спроб незаконного переміщення гуманітарної допомоги на 14 млн грн
- На Рахівщині правоохоронці попередили спробу незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано 2 фігурантів
- 15 років ув’язнення за зґвалтування 12-річної падчерки - на Закарпатті прокурором доведено вину насильника
- З нагоди Дня рятівника закарпатських рятувальників відзначили і грамотами Ужгородської міської ради
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- У Тячеві запрацювала інклюзивна кондитерська-кав’ярня «Шоколад»
- Проєкт “соціальне таксі” працює вже і на Мукачівщині
- Понад 180 млн грн порушень: Закарпатська митниця відзвітувала про результати за 8 місяців
- 1200 електронних сигарет і 400 флаконів рідини: на Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду
- На Закарпатті народився перший малюк, чиї батьки скористалися послугою безоплатного лікування безпліддя у межах Програми медичних гарантій
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- На Хустщині поліція затримала наркоторговця – слідчі повідомили йому про підозру
- З початку року вітропарк на Закарпатті забезпечив понад 40 МВт приєднаної потужності електроенергії
До цієї новини немає коментарів