Малолітня втікачка з дому на Іршавщині "підняла на ноги" і батьків і поліцію

27 вересня до поліції із заявою про зникнення 12-річної доньки звернулася жителька Іршавщини. Жінка повідомила, що прокинувшись вранці не застала вдома своєї неповнолітньої доньки. У телефонній розмові з матір'ю 12-річна дівчина повідомила, що не має наміру інформувати про своє місце перебування і повертатися додому не хоче. Після цього зв'язок з дівчиною був втрачений.
За пошуки малолітньої взялися дільничні офіцейри поліції Іршавщини, які оперативно встановили місце перебування дівчинки. Знайшли втікачку у місті Мукачево, звідки її й доставили додому. Її життю та здоров'ю нічого не загрожує.
З батьками та неповнолітньою провели профілактичну бесіду, в ході якої сторонам наголосили на неприпустимості вчинення подібних дій.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді розшукали дитину, яка не повернулася додому
- Поліція Ужгорода затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- За матеріалами поліції Мукачева засуджено зловмисника, який погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб
- Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка

До цієї новини немає коментарів