Ужгородська дитяча музична школа №1 імені П.І.Чайковського святкує 75-ліття – провели святковий концерт (ФОТО)

Ужгородська дитяча музична школа №1 імені П.І.Чайковського святкує 75-ліття – провели святковий концерт (ФОТО)
Ужгородська дитяча музична школа №1 імені П.І.Чайковського почала відзначати 75 років своєї діяльності святковим концертом, який відбувся вчора ввечері.

 

Символічно, що цей ювілейний концертний сезон заклад традиційно розпочав у Міжнародний день музики, 1 жовтня.

Як ми вже повідомляли, 20 березня 1945 року в Ужгороді відкрили першу на Закарпатті державну музичну школу, що стала одним із провідних навчальних закладів початкової мистецької освіти.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв напередодні також привітав колектив музичної школи з ювілеєм. Відзначив важливість діяльності педагогів, які розвивають у дітей почуття прекрасного, любов до музики та мистецтва загалом. Побажав закладу успішної роботи, а його вихованцям – творчих успіхів.

Знаковою для вчорашнього святкування стала присутність на концерті відомого музиканта, колишнього випускника школи,композитора та піаніста, професора музики Університету м. Коліма (Мексика) Анатолія Затіна, а також Влади Васильєвої у складі фортепіанного "Duo Petrof".

Директорка Ужгородської дитячої музичної школи №1 імені П.І.Чайковського Олена Охрим відзначила, що з нагоди ювілею впродовж року відбуватимуться святкові заходи й творчі зустрічі під спільною назвою "Історичні концерти".

Прес-служба Ужгородської міськради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

02 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів