Порушники правил паркування в Ужгороді добровільно сплатили 270 тис. 736 грн штрафів

Порушники правил паркування в Ужгороді добровільно сплатили 270 тис. 736 грн штрафів (1221 постанова), 151 постанова відправлена у відділи державної виконавчої служби.
Загалом, за інформацією начальника відділу контролю за паркуванням управління муніципальної варти Ужгородської міської ради Володимира Пугачова, станом на сьогодні інспектори, а їх загалом троє, склали вже 1644 постанови на суму 455 тис. 174 грн.
Нагадаємо, паркувальні інспектори працюють на вулицях міста із середини травня та штрафують водіїв відповідно до ч.1,3 ст. 122 КУпАП за припарковані з порушенням правил дорожнього руху автомобілі, починали роботу із попереджень та роз’яснювальної роботи.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді школярі 6-11-их класів можуть безкоштовно відвідати денний табір
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Діти з родин загиблих захисників із Ужгорода тиждень відпочиватимуть в угорській Ніредьгазі
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Змагаються ветерани і ветеранки: в Ужгороді - другий день "Карпатського виклику"
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- Міжнародний проєкт для пом’якшення змін клімату стартує в Ужгороді
- В Ужгороді стартував відкритий всеукраїнський турнір із адаптивних видів спорту «Карпатський виклик»
- Молодіжний освітній фестиваль «База» від УАЛ триває в Ужгороді
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Стали відомі імена переможців премії імені Петра Скунця
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
До цієї новини немає коментарів