Закарпатська ОДА та регіональний Український союз промисловців і підприємців підписали договір. Що це дасть?

Закарпатська ОДА та регіональний Український союз промисловців і підприємців підписали договір. Що це дасть?
У четвер, 10 жовтня, у камінному залі ОДА в урочистій обстановці підписано договір про партнерство та співробітництво між Закарпатською облдержадміністрацією та регіональним відділенням Українського союзу промисловців і підприємців в Закарпатській області.

 

Тож, визнаючи необхідність поєднання зусиль у сприянні розвитку підприємництва, промисловості і добросовісної конкуренції на товарних ринках Закарпатської області, даний договір підписали голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко та голова Правління Олексій Кіндрат.

- Відтепер буде взаємодія обох сторін у сприянні розвитку економіки Закарпатської області, формуванні сучасної фінансової і торгівельної інфраструктури, всебічному розвитку всіх видів підприємництва, захисту інтересів товаровиробників в межах Закарпатської області, забезпеченні дотримання конкуренції, торгових та інших чесних звичаїв при здійсненні господарської діяльності, сприянні експорту продукції, яка виробляється суб’єктами господарювання краю, - зазначив Олексій Кіндрат.

- Першочерговим нашим завданням буде сприяти розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, експорту товарів і послуг, надавати практичну допомогу підприємцям у проведенні торговельно-економічних операцій на ринку Закарпатської області, освоєння нових форм співробітництва, - підкреслив Ігор Бондаренко. – Також буде взаємодія між суб’єктами підприємницької діяльності, координація їх взаємовідносин з органами державної вдали та місцевого самоврядування в межах нашої області.

У документі також йдеться про встановлення зв’язків з іноземними підприємцями, а також організаціями, що об’єднують або представляють їх, участь у роботі Закарпатських обласних державних та недержавних організацій.

«Організація економічного співробітництва на території Закарпатської області, зокрема реалізація ділових візитів підприємців Закарпатської області за кордон, участь представників ділових кіл Закарпатської області в роботі симпозіумів, конференцій та форумів, які проводяться в Україні та за кордоном, організація бізнес-форумів, зустрічей та ділових переговорів представників підприємств Закарпаття з підприємцями України та ближнього зарубіжжя. Сприяння пошуку та залученню інвестицій, проведенню консультацій стосовно підготовки інвестиційних проектів та бізнес-планів. Співпраця у напрямку підтримки державної програми активізації розвитку економіки на 2019-2020 роки, розробленої з метою запровадження нових підходів до модернізації пріоритетних галузей економіки та активізації її розвитку. Розробка та впровадження заходів розвитку реального сектору економіки, малого та середнього бізнесу на території Закарпаття», - йдеться в документі.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

10 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів