Благодійний проєкт «Єдність» презентували сьогодні в Ужгороді

Голова Пилипецької сільської ради Василь Готра зазначив, що проєкт інтегровано в спортивний івент – забіги з перешкодами, який відбудеться наприкінці листопада в селі Пилипець на Міжгірщині.
Ужгородський міський голова Богдан Андріїв на презентації подякував організаторам спортивного випробування за важливу ініціативу. «Це дуже хороша ідея та її потрібно розвивати, – наголосив Богдан Євстафійович. – І влада, і кожен із нас – суспільство, громада, – повинні особливу увагу приділяти ветеранам-захисникам та родинам, які зазнали втрат через агресію на сході України». Міський голова запевнив, що команді з Ужгорода обов’язково допоможуть взяти участь у змаганнях, звернуться до підприємців щодо підтримки проєкту. Також висловив сподівання, що такий івент стане традиційним і наступного року відбудеться в Ужгороді.
Захід уже отримав схвалення та підтримку Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденко.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі






До теми
- Програми ЄС для громад: тренінг в Ужгородській міській раді
- Ужгородські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру у близько 20 закладів
- Ужгородський скансен запрошує на майстерку з виготовлення різдвяно-новорічної свічки
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- В Ужгородському надлісництві відбулася урочиста літургія в капличці Святого Губерта (ФОТО)
- На території Ужгородського замку встановили прикордонний стовп із острова Зміїний
- Під час руху поїзда «Харків–Ужгород» здетонував «шахед», низка потягів затримується
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- 57 закарпатських художників представили свої роботи на різдвяній виставці «Коляда»
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ
- 35 років на службі людям: в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди ювілею Пенсійного фонду
- Під час купівлі будівлі для ЦНАПу на Закарпатті завищили вартість на понад 600 тис. грн
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Школярі зі Словаччини щедрували і колядували у міській раді Ужгорода
- «Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- Проєкт бюджету Ужгородської громади на 2026 рік обговорили під час громадських слухань

До цієї новини немає коментарів