Вихідні на Закарпатті: куди піти та що подивитись 12-13 жовтня

12 жовтня, субота
Відкриття Музею винороба Чиза
Берегово, Шато Чизай | початок о 12:00
– Відкриваємо Перший Музей виноградарства і виноробства Закарпаття. Знайомимо з процесом збору і пресування винограду, запрошуємо скуштувати свіжий виноградний сік. Спілкування про виноградарство і виноробство з провідними спеціалістами компанії, конкурси, вікторини, розіграш призів. На території – фудкорт із закарпатськими стравами. Винороб Чиз жив в урочищі Чизай поблизу Берегова у XIII столітті, володів виноградниками й виготовляв вино. Саме тут і розташоване Шато Чизай. Музей винороба Чиза – не кімната із запилюженим реманентом. Це особливий простір, над яким працювали ретельно і творчо. Цінні старовинні експонати поруч із сучасними інтерактивними елементами, – кажуть у Шато Чизай.
Чиз познайомить гостей з історією виноградарства і виноробства Закарпаття. Розкаже, як зараз роблять вино у світі, захопить фактами й здивує ексклюзивом. Екскурсія цікава дорослим і дітям, для них передбачені розваги.
Вхід вільний за умови реєстрації.
Жіночий клуб з Наталією Лелюх
Ужгород, вул. Володимирська, 90 | 10:00
– Неймовірно харизматична Наталя Лелюх – лікарка-гінеколог з Києва, блогерка, засновниця “Жіночого клубу”, письменниця, знову в Ужгороді. Цього разу ми будемо говорити на такі теми, які не обійдуть стороною жодну жінку. Ви думали, що на зайву вагу впливають тільки з’їдений шматочок божественого торту “Ужгород” від Валентина Штефаньо? Ми ж поговоримо саме про те, що приховує наш організм. Зрозуміємо, що ж таке лептин, інсулінорезистентність, метаболічний синдром і багато іншого, що впливає на вагу жінки окрім смаколиків. Ну і, на ваше замовлення: поговоримо про те, чому діагнозу “ерозія” шийки матки не існує, і що ж це за орган такий “шийка матки”, – кажуть організатори події.
Вартість участі: одна лекція 300 грн, дві лекції 500, у день проведення: одна лекція – 350 грн, дві лекції – 600 гривень.
Прем’єра фільму “Захар Беркут”
Кінокомплекс “Доміон”, вул. Минайська, 40 | 11:50, 17:00
– Рік 1241. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців – брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Тепер він вважає своїм обов’язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди, – йдеть в передмові до фільму.
The Collective Concert
Ужгород, пл. Театральна | 17:00
Талановиті іноземні студенти збираються разом, щоб зробити один великий концерт, наповнений захоплюючими виступами: танці, популярні пісні та оригінальні композиції.
13 жовтня, неділя
Mukachevo Half Marathon
Мукачево, парк Перемоги | 09:00
У програмі: забіги на 2 км, 10 км, 21 км, дитячі старти, екскурсійна програма, pizza party на замку Паланок, бограч party.
Реєстрація за посиланням.
Клуб ораторського мистецтва Красномовець
Ужгород, Smart Point, Швабська 25а | 14:00 по 16:00
– Бажаєш навчитись гарно говорити з людьми та вільно висловлювати свою думку в будь-якій компанії? Чи перестати боятись аудиторії незнайомих людей і відчути себе впевненішим при спілкуванні з людьми? Ораторський клуб Красномовець. Ужгород допоможе тобі в цьому. На зустрічі приходять як досвідчені учасники, так і абсолютні новачки. Після кожного виступу ви почуєте зворотній зв’язок. На ораторському клубі максимум практики та мінімум теорії. В план засідання включені як підготовлені промови на 5 хвилин , так і експромт промови, а також промови за бажанням будь-якого з учасників, – кажуть організатори.
Вхід 50грн (чай, кава у вартості).
Деталі за телефоном: 050 977 02 37.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Команди вишів Закарпаття можуть реєструватися для участі в масштабних спортивних студентських лігах!
- У грудні закарпатські патрульні винесли 89 постанов за їзду без пристебнутого ременя безпеки
- Понад 400 виїздів: як минула новорічна ніч у медиків екстреної допомоги на Закарпатті
- Завтра, 2 січня, Ужгород проведе в останню путь військового Миколу Головка
- В Ужгороді стартувала виставка професійних художників Закарпаття
- Ужгородський скансен завершив рік різдвяною майстернею з виготовлення янголиків
- Поліцейські Закарпаття затримали підозрюваного у розбещенні малолітньої дівчинки
- Сьогодні 9 громад Закарпаття отримали ключі від нових шкільних автобусів
- На Ужгородщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової
- У пункті пропуску «Тиса» прикордонники знайшли у сховку легковика безакцизні сигарети
- Майже 400 тисяч гривень збитків: у Виноградові прокуратура викрила завищення ціни під час закупівлі житла для дитячого будинку сімейного типу
- Франківець намагався виїхати за сфальшованими документами
- На Берегівщині 8 людей отруїлися чадним газом
- Президент присвоїв 534 окремому інженерно-саперному батальйону 128-ї бригади почесне найменування «Тиса»
- Студентки УжНУ – переможниці Національного дебатного турніру з політичних реформ
- На Мукачівщині сталося загорання магістральної газової труби
- В Ужгороді затримали водія з ознаками сп’яніння, який вчинив ДТП та залишив місце події
- 21 тис. дол. США за «зелений коридор» до Румунії: на Хустщині судитимуть переправника військовозобов’язаних
- На Абранському перевалі внаслідок ДТП загинула людина, ще двоє травмовані
- Прикордонники Чопського загону зупинили за кількасот метрів від держрубежу невідомого, що прямував до Словаччини

До цієї новини немає коментарів