Жахлива ДТП на Хустщині: автівка влетіла в паркан

Вчора, 13 жовтня, о 17:07 год на лінію «102» надійшло повідомлення про автопригоду з потерпілими у селі Рокосово Хустського району.
На місці події поліцейські з’ясували, що 21-річний водій автомобіля «Opel Vectra», рухаючись по вул. Центральній, не впорався з керуванням та в'їхав у паркан. В результаті зіткнення постраждав водій та його 25-річний пасажир, обидва мешканці села Рокосово. Молодих чоловіків доставили до районної лікарні м.Хуст, пасажир перебуває у важкому стані.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статтею 286 Кримінального кодексу України (порушення правил дорожнього руху, внаслідок якого потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження).
Водія освідчили – чоловік за кермом був тверезий. У справі призначено ряд експертиз, у ході яких буде з’ясовано усі обставини автопригоди. Машину поміщено на спецмайданчик відділу поліції. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Автотроща на Берегівщині з п'ятьма постраждалими - подробиці від рятувальників
- Їхав без шолома: через ДТП на Виноградівщині до реанімації потрапив 17-річний мотоцикліст
- На Рахівщині затримали трьох осіб, які організували канал втечі ухилянтів до Румунії
- Поліцейські Закарпаття перевіряють інформацію про можливі порушення у сфері утримання тварин
- Привласнили понад 1,7 млн гривень: закарпатські поліцейські викрили організовану злочинну групу на виведенні коштів із банківських рахунків пенсіонерів
- ДТП в Ужгороді: нетверезого водія без прав розшукали і притягнули до відповідальності
- У Виноградові чоловік обікрав водійку, яка його підвозила
- Поліція Ужгорода затримала наркоторговицю – їй загрожує до 8 років ув'язнення
- Поліцейські Виноградова затримали підозрювану у переправленні військовозобов’язаних через кордон України
- Поліція Виноградова розслідує факт жорстокого поводження з твариною: особу, причетну до злочину, встановлено
- Поліція Закарпаття затримала підозрюваного у кривавому вбивстві 22-річної дівчини
До цієї новини немає коментарів