Ужгородські дзюдоїсти повернулися з трофеями зі Львова та Тернополя

Нещодавно у Львові та Трускавці (19-20 жовтня) відбулися змагання по боротьбі самбо та дзюдо, де вдало виступили й вихованці ужгородської ДЮСШ№1 під орудою наставників Юрія Куліша та Володимира Капустея.

Як повідомив наш сайт тренер Юрій Куліш у Львові на турнірі на честь дворазового чемпіона світу Михайла Юнака серед більше ніж 200 спорстменів з 9 областей країни ужгородська команда була представлена 10-ма атлетами. З них Серофим Капич (вагова група до 32 кг) виборов золоту нагороду, Циник Олег (до 78 кг) став третім, Артур Німець (до 42 кг) став срібним призером, Олександр Ястримський (до 46 кг) - друге місце, Володимир Капустей (до 60 кг) став третім.

Вже наступного дня в Трускавці ужгородці змагалися на турнірі присвяченому Дню захисника України з дзюдо в віковій групі 2006 та 2009 р.н. Перше місце здобули Серофим Капич (вагова група до 32 кг), Ілля Паламарчук (до 62 кг) Валентин Пінков (60 кг), другу сходинку посів Мирослав Куфтан, срібну нагороду виборов Даніїл Феделеш (70 кг). Бронзу вибороли Іван Ховавка (до 65 кг), Артур Німець (до 42 кг).  Загалом на турнірі в Трускавці боролися майже 200 дзюдоїстів з західних областей України.