За невказані в декларації 6300 дол. США, суддя на Закарпатті сплатить 1700 грн штрафу

Вказане адміністративне правопорушення виявлено у ході досудового розслідування за підозрою цього судді у отриманні 10 тис грн неправомірної вигоди.
За вказані кошти, суддя погодився розглянути на користь заявника цивільну справу про стягнення 130 тис грн боргу з іншої особи.
У ході обшуку помешкання, окрім 10 тис грн, правоохоронцями виявлено та вилучено 6300 дол США які, як встановлено слідством, підозрюваний отримав з продажу власного автомобіля.
При цьому, у порушення вимог ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», суддя приховав отримання ним доходу від продажу автівки та «забув» подати декларацію про суттєві зміни майнового стану.
За результатами розгляду адміністративної справи, суддю-правопорушника визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст.172-6 КУпАП з накладено штраф у розмірі 1 700 грн.
Наразі постанова суду не набула законної сили.
Довідково:
за інформацією НАБУ, у червні 2019 року завершено розслідування факту отримання вказаним суддею неправомірної вигоди.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Берегово долучилося до мережі ветеранських просторів Закарпаття
- На Закарпатті презентували документальний фільм про закриту спільноту ромів-калдерарів
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- Ужгородські медики врятували 18-річного юнака
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Чому сусідам не вимикають світло?» - роз'яснення від закарпатських енергетиків
- На Закарпатті відкрили новий інклюзивний дитячий спортивний майданчик
- Мирослав Білецький вручив державні нагороди рідним полеглих військових
- Понад 600 учасників взяли участь у «Діалозі влади та бізнесу» щодо нових правил визначення критично важливих підприємств
- На Закарпатті пройшов традиційний Парад Миколайчиків
- Навчальний центр дошкільної підготовки ромських дітей отримав нові підручники та навчальні матеріали в межах освітнього проекту
- Академія безпекових амбасадорів – новий проєкт для підлітків в Ужгороді
- На Ужгородщині відкрили Будинок підтриманого проживання для осіб з інвалідністю
- 20 психологинь і психотерапевток із Закарпаття, Одеси та Херсона пройшли у Братиславі триденний інтенсив із наративно-експозиційної терапії (NET)

До цієї новини немає коментарів