«Вікторія» – найрозумніше ім’я Закарпаття та інші результати діджитал-олімпіади «На Урок»

«Вікторія» – найрозумніше ім’я Закарпаття та інші результати діджитал-олімпіади «На Урок»
Восени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України. Закарпаття продемонструвало високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися близько 5 тисяч учнів регіону.

 

У Закарпатській області найвищих результатів у конкурсі досягли учениці та учні з Вікторія та Іван, а по Україні «найрозумнішими» іменами є Дем’ян та Євангеліна.  Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» (naurok.com.ua) проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади 2019, Закарпатщина виявилася «найобізнанішою» у предметі «Я досліджую світ», трохи поступаються місцями предмети початкової школи та трудове навчання, а найулюбленіший предмет серед закарпатських школярів – інформатика. 

Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання. Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди. Найвищі показники знань продемонстрували такі школи Закарпаття: 

1. Школа №19 м. Ужгород

2. Заломська ЗОШ Хустського району

3. УЗОШ І-ІІІ ступ. №6 ім. В.С.Гренджі-Донського

4. Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5. Лопухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Низька конкуренція, рівний доступ до освіти та її діджиталізація – напрямок руху, який обирає не тільки українська освіта, але й закарпатські школярі 21 століття. Дізнатися більше про діджитал-олімпіаду можна на сайті Освітнього проекту «На Урок».

 

Фаркош Олександра Станіславівна, Редакція журналу Освітнього проекту «На Урок»

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

15 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів