Перший крок до успішної кар’єри у команді патріотів на Закарпатті

Перший крок до успішної кар’єри у команді патріотів на Закарпатті
Лідер вітчизняної галузі ритейлу вже багато років допомагає боротися з безробіттям, підтримує українську армію та родини наших героїв. Тільки за останні три роки корпорація «АТБ» передала для допомоги військовикам, біженцям і дітям із так званої «сірої зони» понад 20 мільйонів гривень.

 

Бойові дії на Донбасі не обійшли стороною і дружну сім'ю «АТБ». За два роки найбільш активної фази війни (2014–2015) на захист української незалежності було мобілізовано 765 співробітників численних підприємств «АТБ». Шестеро людей отримали поранення, а десятьох, на жаль, вже немає з нами.

Сьогодні корпорація має чимало прикладів того, як після служби у ЗСУ українські герої повертаються на своє робоче місце в компанії. Усі охочі можуть пройти навчання й  отримати  після цього підвищення.

Серед них Олексій Пономарчук, який брав участь у бойових діях на сході країни. Зараз він працює заступником керівника супермаркету.

Влаштувавшись охоронцем в «АТБ», Олексій за призовом у 2014 році потрапив на фронт у зону АТО. Виконавши обов’язок громадянина та захисника, він отримав непростий бойовий досвід,  а потім знайшов у собі сили повернутися до мирного життя й улюбленої роботи.

«Особисто для мене важливо, що в «АТБ» розуміють: головний ресурс бізнесу – люди! Це віддані своїй справі співробітники, які прагнуть розвиватися, підніматися кар'єрними сходами, – розповів Олексій Пономарчук. – Будь-хто з нас, якщо захоче, може реалізувати свій потенціал. Зверніть увагу, що в «АТБ» нерідко можна зустріти дуже молодих людей, які займають відповідальні посади і навіть керують магазинами».

При цьому Олексій розуміє, що можливість кар'єрного зростання – це, окрім перспектив розвитку, також велика відповідальність.

Усі співробітники «АТБ», які займають керівні посади у торговельній мережі, отримали професійну підготовку  в учбових центрах компанії.  Зараз таких освітніх закладів «АТБ» чотири: в Дніпрі, Києві, Одесі та Львові.

Підприємства корпорації забезпечують стабільною роботою, пропонуючи гідну зарплату, понад 60 тисяч громадян країни. 1039 дискаунтерів національної торговельної мережі «АТБ» цілодобово працюють у 264 населених пунктах 23 областей України. Щодня вони приймають понад три з половиною мільйони клієнтів, пропонуючи гарантовано якісні продукти і товари першої необхідності за цінами, які мінімум на 10–15% нижчі за середньоринкові.

 «Я починав працювати на посаді охоронця. Побачив, що в «АТБ» перед тобою відчинені всі двері – компанія ефективно розвиває кадровий потенціал, інвестує в наші знання. За шість років роботи я двічі безкоштовно навчався в учбових центрах компанії. Спочатку перейшов у продавці, потім став товарознавцем. Сьогодні працюю заступником керівника  супермаркету», – розказав Олексій Пономарчук.

Загалом чимало наших героїв після повернення із зони бойових дій працевлаштувалися в «АТБ». Компанія допомогла їм адаптуватися до мирного життя, влитися в суспільство, знайти своє покликання, отримати освіту, побудувати кар'єру у великій команді лідерів.

«АТБ» щороку відкриває близько сотні нових супермаркетів і створює п'ять-шість тисяч робочих місць. Цьогоріч дана торговельна мережа прийшла й на наше Закарпаття. Влітку відкрили перший сучасний інноваційний дискаунтер корпорації  у нашому Ужгороді на вул. Капушанській, 175а.

Ірина Лобунська

 

22 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів