Прокуратура погодила підозру іноземцю, який контрабандою віз через Закарпаття 2,7 кг марихуани

Наразі встановлено, що підозрюваний купив особливо-небезпечний наркотик напередодні у м. Львові та 30 листопада 2019 року спробував вивезти до ЄС.
Контрабанду виявили співробітники оперативно-розшукового відділу Держприкордонслужби з місцем дислокації у Закарпатській області під час поглибленого огляду автівки, коли іноземець заїхав на митний пост «Лужанка».
10 поліетиленових пакетів із речовиною були ретельно заховані у задньому бампері транспортного засобу. Результати експрес-аналізу показали, що ця речовина – особливо-небезпечний наркотичний засіб – канабіс. Загальна вага пакунків склала 2,7 кг.
Громадянина Німеччини затримано у порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.
Його дії кваліфіковані за ч. 2 ст.15, ч.2 ст. 305 КК України (закінчений замах на контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу, з приховуванням від митного контролю).
Наразі триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі СВ УСБУ в Закарпатській області. Прокуратура Закарпатської області забезпечує процесуальний контроль за ходом слідства.
Пресслужба прокуратури Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі



До теми
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- На Закарпатті прокурори погодили підозру ужгородцю, який оприлюднив у соцмережі пересування військової техніки
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- «Сила ветеранської спільноти: майбутнє громад разом»: регіональний форум в Ужгороді
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- На Закарпатті зафіксовано перші у цьому році випадки лептоспірозу
- Окремий інженерно-саперний батальйон «Тиса» 128 ОГШБр отримав із рук Президента України Бойовий Прапор
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Протидія незаконному обігу наркотиків: закарпатські митники виявили майже 8 кг канабісу та тисячі психотропних таблеток
- На Закарпатті прикордонник не з’явився на службу: відкрито кримінальне провадження
- Автотроща на Берегівщині з п'ятьма постраждалими - подробиці від рятувальників
- На кордоні з Угорщиною теща намагалася «купити» у прикордонників пропуск для зятя
- На Закарпатті судитимуть правоохоронця, викритого ДБР на організації переправлення ухилянтів до Словаччини
- Гірські рятувальники надали допомогу підлітку біля гори Петрос
До цієї новини немає коментарів