На Закарпатті сканують паперові справи всіх пенсіонерів, щоб перевести в електронний формат

На Закарпатті сканують паперові справи всіх пенсіонерів, щоб перевести в електронний формат
Робота масштабна і нелегка, адже треба оцифрувати понад 260 тисяч пенсійних справ.

 

На сьогодні в Закарпатській області понад 260 тисяч пенсіонерів, і перед пенсійним фондом наразі стоїть питання відсканувати всі їхні справи, оцифрувати і перевести в електронний режим. Про це сьогодні під час пресконференції повідомила начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.   

«Протягом 4 років-максимум 5 всі пенсійні справи мають бути відскановані й переведені в електронний режим – в Електронну пенсійну справу. Для цього 25 осіб працює в спецвідділі в Мукачеві, які займаються скануванням (для цього закуплене спеціалізоване обладнання), обрізкою справ, а відтак спеціалісти по районах перевірятимуть усі дані на місцях», - додала А. Пентек.    

З її слів, робота ця просто гігантська, адже одна пенсійна справа може містити від 10 сторінок до 400-600! В основному, такі великі справи в пільговиків, чорнобильців. «наприклад, уже зараз спеціалісти оцифрували 947 справ, це понад 214 тисяч сторінок», - уточнила начальниця управління.

Вона також наголосила на тім, що, певна річ, існують питання щодо захисту та зберігання інформації. Тому прийняте рішення про три етапи архівації справ, інформація зберігатиметься на захищених серверах, щоб попередити втрату справ.

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 грудня 2019р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів