Жіноча шпаргалка: як зволожити шкіру обличчя взимку?

Обмеж час в душі і понизь температуру води
Іноді хочеться прийняти тривалий гарячий душ після морозу. Адже це звучить так заманливо. Але твоя шкіра не скаже за це спасибі. Різкі перепади температур шкодять судинам, а гаряча вода може видалити захисний ліпідний бар'єр шкіри, залишивши її беззахисною перед вітром, морозом і сухим повітрям в приміщеннях. Все це призводить до сухості і роздратування. Тому 5-10-хвилинного теплого душу (або ванни) буде достатньо.
Також слід уникати використання занадто гарячої води при умові — якщо вода викликає почервоніння шкіри, вона занадто гаряча. Згідно з дослідженнями, умивання прохолодною водою не тільки зміцнює судини і розганяє лімфу, прибираючи набряклість, але і ефективніше видаляє мікроби, ніж тепла вода. Крім того, холодна вода менше дратує шкіру.
Уникай жорстких очищувальних засобів
Відмовся від всіх очищувальних засобів для обличчя, в складі яких є спирт і віддушки. Вони шкодять не тільки взимку, але й цілий рік. Вибирай такі продукти для вмивання, які містять зволожуючі компоненти. Наприклад, екстракт алое, ромашки, цераміди або використовуй бальзами, молочко та гідрофільні олії.
Ніжний очищувальний засіб не позбавить шкіру її натуральних олій, які необхідні для захисту природної вологи. Це перший крок у запобіганні сухості і лущення.
Заміни легкий зволожуючий крем на живильний
Будь у тебе суха, чутлива, жирна або комбінована шкіра, їй необхідне додаткове харчування, особливо взимку. У твоїх кремах повинні бути вітаміни, антиоксиданти, мінерали, ліпіди або жиророзчинні інгредієнти. Це можуть бути рослинні олії, холестерол, цераміди, вітамін Е. Такі компоненти посилять захисну функцію шкіри і покращать природну регенерацію клітин. Крім того, вітамін Е та інші антиоксиданти допомагають захищати клітини від вільних радикалів, запобігаючи прискорене старіння шкіри.
Якщо у тебе жирна або комбінована шкіра, не варто боятися поживних кремів. Це раніше вони були щільними та жирними, залишаючи товсту плівку на шкірі. Сучасні технології дозволяють додати натуральні рослинні олії та інші ліпіди до складу кремів, при цьому зберегти формулу легкою. Шукай трансдермальні креми з високою концентрацією живильних компонентів. Вони глибоко проникають в шкіру, а не залишаються на поверхні обличчя. Тому від таких кремів на жирних типах шкіри не буде запалень.
У поживних кремах також повинні бути зволожуючі компоненти. Вони посилюють дію поживних інгредієнтів і насичують шкіру вологою. Мабуть, найбільш корисними зволожуючими компонентами є цераміди і гіалуронова кислота. Цераміди (кераміди) допомагають у захисті шкірного бар'єра, який легко руйнується взимку.
Використовуйте сонцезахисний крем
Наносьте сонцезахисний крем — навіть в похмурі зимові дні. В ясні дні сніг відбиває сонячні промені, збільшуючи ризик отримання сонячних опіків, фотостаріння і розвитку раку шкіри. Це означає, що якщо ти знаходишся на зимовому курорті і катаєшся на снігових схилах без сонцезахисного крему, швидше за все, обгорання шкіри не уникнути. А де обгорання, там сухість і роздратування. І не варто думати, що взимку сонце тобі не зашкодить. Воно не гріє, але не світить.
Сонячні ультрафіолетові промені можуть проникати крізь хмари і заподіювати шкоду шкірі. Завжди використовуйте сонцезахисний зволожуючий крем широкого спектра дії з SPF 15 або вище перед виходом на вулицю. Крім захисту від УФ-променів, крем послужить ще одним шаром зволоження.
Постав у будинку зволожувач повітря
Використання зволожувача в будинку або офісі додасть вологи до сухого повітря в опалювальному приміщенні і допоможе зволожувати шкіру. Наша шкіра бере певну кількість вологи з повітря. А взимку, коли в опалювальних приміщеннях повітря дуже сухе, шкірі нізвідки брати додаткову вологу. Природно, вона пересихає. Щоб шкіра не пересихала, постав зволожувач повітря в кімнатах, в яких ти проводиш найбільше часу.
Джерело: Ukr.Media
До теми
- Які обстеження безоплатні у сімейного лікаря?
- Чому важливо перевіряти селезінку після інфекцій та травм
- Взуття гуртом: з чого почати закупівлі для власного магазину або онлайн-бізнесу
- Сучасні вимоги до обладнання лікарень
- Безкоштовні слухові апарати в Закарпатській обласній лікарні ім. Новака: хто може отримати і що для цього потрібно
- Які безоплатні обстеження можна пройти у сімейного лікаря?
- Декларація із сімейним лікарем: кому із закарпатців потрібно оновити дані, аби не втратити доступ до медичних послуг
- Хаб із підприємництва для жінок U&WE Hub діє в Ужгороді
- Бренд Image Skincare: Преміальний догляд за шкірою
- Вона хаб. Ужгород запрошує завтра жінок та дівчат на тренінг «Я ЦІННА»
- Відсьогодні на Закарпатті розпочинають «Школу безпеки 2.0» для жінок та дівчат
- Респіраторні захворювання, які викликають гавкаючий кашель у дорослих
- Чи потрібен гербіцид для гороху на вашій ділянці?
- Як правильно підготувати кімнатні рослини до зими?
- Що робити, щоб взуття не промокало: 6 простих способів захиститися від вологи
- Як отримати лікарняний дистанційно?
- Як проходить прийом у лікаря вертебролога?
- Профілактика захворювань суглобів: роль харчових добавок в збереженні здоров'я
- Як обрати тональний крем онлайн і не прогадати: поради, які варто врахувати
- Жовтень – місяць обізнаності про рак молочних залоз
До цієї новини немає коментарів