Шпаргалка: 7 правил підготовки автомобіля до зими

Шпаргалка: 7 правил підготовки автомобіля до зими
Для водіїв зима приносить найбільше клопоту. Щоб автомобіль працював як слід, його потрібно відповідно підготувати.

 

Робота з колесами

Спершу міняємо гуму на зимову.

Про перший пункт, який є найважливішим, знає кожен, у кого є автомобіль. Перед зимою слід поміняти гуму. Краще навіть не пробувати їздити без зимової гуми. Якщо дозволяють фінанси, не буде зайвим поміняти гальмівні колодки. Втім, якщо зроблено це було недавно, то можна і просто перевірити їх, переконавшись в їх справності та повній працездатності.

Робота з кузовом

Краще звернутися до майстра. Тут в першу чергу варто приділити увагу днищу автомобіля. Перед зимою слід відправити свого чотириколісного друга на антикорозійну обробку. Вона дозволить значно скоротити негативний ефект впливу агресивного середовища на метал.

Робота під капотом

Найбільша частина роботи та мабуть, найважча і насичена частина підготовки, про яку повинен пам'ятати кожен автомобіліст. Насамперед, слід злити охолоджуючу рідину і залити нову, попередньо промивши всю систему. Перед настанням холодів не буде зайвим зарядити акумулятор, очистити його клеми, поміняти свічки. Можна здійснити заміну масла і масляного фільтра. Нарешті не забуваємо про "антизамерзайку"!

Робота з замками

Не забуваємо про замки. Ніхто не хоче морозним ранком витрачати годину другу тільки на те, щоб проникнути всередину свого автомобіля, а тому перед настанням холодів потрібно не полінуватися і змастити, як слід всі замки машини. Ну, або хоча б центральний.

Робота з «системами»

Перевіряємо світло. Перед тим, як вдарять морози, слід перевірити у машині багато «маленьких», але дуже важливих речей. У їх числі фари, прилади світлової сигналізації, опалювач, термостат системи охолодження, склоочисники, гумові ущільнювачі дверей.

Робота з бензобаком

Чистимо бензобак. Дуже важлива і трудомістка операція — це чистка паливного бака. Перед зимою слід, добре його почистити, а саме позбутися всього, що накопичилося в ньому за останній рік. В рамках цього «заходу» можна перевірити паливний фільтр і якщо треба, замінити і його.

Наповнення багажника і салону

Не можна відправлятися в поїздку взимку без набору спеціальних інструментів в багажнику. В машині обов'язково повинен бути трос, дроти для «прикурювання» акумулятора. Варто перевірити, чи все необхідне є у ящику інструментів, придбати щиток для радіатора і якщо треба — килимки з високим бортом. І найголовніше — щітку з скребком для очищення снігу і льоду з кузова і скла.

 

08 грудня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів