Маршрути руху великогабаритних вантажівок у напрямку Дякова буде змінено

Маршрути руху великогабаритних вантажівок у напрямку Дякова буде змінено
Сьогодні, 12 грудня, перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко провів нараду щодо впорядкування руху вантажного автотранспорту через Виноградівський і Берегівський райони у напрямку КПП «Дяково».

 

Участь у нараді взяли директор департаменту  інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Едуард Маляр, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг області Василь Рурич, міський голова м. Берегово Золтан Бабяк, перший заступник міського голови м. Виноградів Василь Ціцей, начальник управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області Сергій Слободянюк, представники поліції.

Йшлося про потребу зменшити навантаження на дороги  Виноградівського району, які останніми роками понищили вантажівки, що прямують до кордону і звідти. Також мешканці нарікають на значний негативний вплив каміонів на довкілля та будинки. У свою чергу міський голова Берегова зазначив, що пустити вантажівки через історичний 250-річний міст через р. Верке неможливо, оскільки ця пам’ятка архітектури перебуває в аварійному стані. Можна частину транспорту спрямувати через інший міст, однак потрібні кошти для ремонту самого моста і кількох ділянок доріг. Також З.Бабяк звернувся з проханням обмежити кількість вантажівок, які перетинають КПП «Дяково» до 50-ти на добу (нині таких близько 150) і звернутися з проханням до Кабміну пришвидшити будівництво об’їзної дороги навколо Берегова.

– Три роки тому через аварійний стан доріг і мосту в Берегові було вирішено тимчасово змінити рух великовагових вантажівок, спрямувавши його через Виноградів, – сказав Олексій Гетманенко. – На жаль, за час, що минув, нічого не було зроблено. Нині дороги на Виноградівщині розбиті, будівництво об’їзної навколо Берегова так і не розпочато. Така бездіяльність не може не турбувати нинішню владу, тож нам слід розробити конкретні шляхи вирішення цього наболілого питання.

Після обміну думками учасники наради вирішили наступного тижня провести комплексне комісійне обстеження вибраного маршруту руху, організувати односторонній рух вантажівок з Мукачева через Берегово у напрямку Дякова і в зворотному напрямку через Виноградів, вирішити питання фінансування ремонту доріг по маршруту проїзду каміонів та передачі дороги «Виноградів – Теково – Неветленфолу» у державне підпорядкування.

Пресслужба ОДА

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

12 грудня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів