В Ужгороді визначили переможців пітчингу молодіжних проєктів

В Ужгороді визначили переможців пітчингу молодіжних проєктів
Результати пітчингу молодіжних проєктів, який проводиться в Україні Британською Радою разом із партнерами та органами державної влади, місцевого самоврядування, і в якому бере участь Ужгородська міська рада, визначили сьогодні в обласному центрі Закарпаття.

 

Міський голова Богдан Андріїв привітав учасників, проєкти яких потрапили до фіналу конкурсу, а це 31 проєкт, подякував за активність, спрямовану на покращення нашого міста, привітав із прийдешнім Днем святого Миколая та новорічно-різдвяними святами.

Далі відбувся захист учасниками своїх проєктів перед конкурсною комісією. Після дводенних навчань учасники пітчингу доопрацювали свої ідеї та зробили презентації, з якими нині й ознайомилося журі. Здебільшого це стосувалося тем екології та довкілля, дозвілля ужгородців і гостей міста, неформармальної освіти, велоінфраструктури тощо.

За підсумковим оцінюванням членів журі визначили 7 кращих проєктів загальною вартістю 225 тис. грн: інклюзивний коворкінг “Золоті серця Закарпаття” - 22 800 грн, фестиваль вуличного піаніно - 38 850 грн, More for ma (навчання для молодих мам) - 39 600 грн, мурал (на стіні гуртожитку №4 УжНУ) - 45 830 грн, УжГрінФест (екскурсії, спрямовані на виховання у дітей екологічної культури) - 49 950 грн, Майстерня хорошого настрою (майстер-класи з виготовлення пряників) - 13 985 грн, «Історії дядечка Ужа» (3д-малюнок на набережній Незалежності) - 13 985 грн.

Привітав переможців та вручив сертифікати міський голова Богдан Андріїв.

Проєкти мають бути реалізовані до 31 березня 2020 року.

Джерело: пресслужба Ужгородської міської ради

 

18 грудня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів