Ужгородці можуть подати заяву про перехід на монетизовану форму виплат на житлово-комунальні послуги

Ужгородці можуть подати заяву про перехід на монетизовану форму виплат на житлово-комунальні послуги
Із 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги.

 

Відповідно до змін, внесених до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 квітня 2019 р. №373), департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради повідомляє, що з січня розпочинається прийом заяв на готівкову форму пільги.

Щоб уникнути технічних помилок, які виникають при обміні базами даних із надавачами послуг – площа житла, опалювальна площа, поверховість будинку, наявність приладів для підігріву води, опалення, приготування їжі, наявність водопостачання та водовідведення, послуги з вивезення сміття, тощо, пільговикам необхідно заповнити персональну облікову картку (форма: 1-пільга). Для її заповнення слід підготувати документи всіх членів родини, на яких поширюється пільга (паспорти, коди, свідоцтва про народження дітей тощо).

УВАГА! Для пільговиків, які протягом жовтня–грудня 2019 року не пройшли звірку або уточнення даних для внесення їх до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, варто взяти (щоб при подачі персональної облікової картки адміністратор міг їх внести до реєстру) оригінали та копії таких документів:

1. Паспорти, ідентифікаційні номери, свідоцтва про народження дітей (важливо: із 14 років діти повинні мати паспорт).

2. Пільгове посвідчення або довідку, яка дає право на пільги.

3. Документи на житло, де зазначена загальна та опалювальна площа будинку/квартири. (У картці слід зазначати поверховість житла – від цього залежить коригувальний коефіцієнт розрахунку опалення).

4. Квитанції/книжки на оплату комунальних послуг, де зазначені особові рахунки.

5. До картки слід обов’язково долучити реквізити рахунку в уповноваженому банку для виплати пільг у готівковій формі.

Звертатися: департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради (пл. Шандора Петефі 24,26, друга адміністративна будівля, другий поверх каб.34, 37-38).

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграм

 

03 січня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів